Sizce En İyi Sosyal Medya Platformu Hangisi?

Sizce En iyi Sosyal Medya Platformu?

• Kullanılan toplam oy
    23

kurtdereli

Uzman üye
19 Tem 2020
1,086
242
-Türkistan-
Sizce en iyi sosyal medya platformu hangisi? ankette en beğendiğiniz platformu ve en aktif kullandığınızı belirtebilirsiniz.

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,375
1,985
Dinlenmede.
İlla bir cevap vermemi istiyen olsa
Facebook derim
Çevremdeki insanlara Twitter ve Instagram sahibi olmadigima inandiramiyorum ve hiç kullanmasınıda bilmem ama çalmak için android uygulamaları yaptım(apk).
Benim tek sosyal medyam facebook
Arkadaş listemde 55 kisiyi hiç geçmedi az önce baktım 49 a düşmüş.

XKaraGERGEDANX

Uzman üye
19 Ocak 2021
1,373
113
3301/1.1.ano
hesap çalma dışında nerdeyse hiçbirini kullanmıyorum facebook azcık kullanmıştım, youtube da bazı güzel içerikler vardı hacking adına 1-2 birşey öğrenmişimdir

anonim kalmak için kullanmamak daha iyi bence verelim bakalım oyumuzu

Syroxit

Katılımcı Üye
21 Nis 2021
638
622
Teşkilat
Valla facebook u biraz daha yaşı büyükler kullanıyor genelde z kuşağı biraz daha instagram twitter vs kullanıyor kendi analizimce. Twitter ı kitlesinden dolayı pek tercih edemesemde (bu benim kullanım hatam muhtemelen iyi hesaplar takip ettiğinde algoritma sana onları çıkarıyordur) instagram iyidir :)

Wilmers

Üye
26 Ara 2015
72
18
Ötüken
En iyi olarak düşünüldüğünde hepsinin gerçekten de farklı farklı özellikleri var. Tabii ki bu neye göre değişir? sorusuna karşılık verilecek örnekler; üye sayısına, platformun popülerliği açısından, platformda medyanın nasıl yürütüldüğü, Uygulama ve ya site halinde nasıl bir görünüşe sahip olduğu ve bazı benzeri örnekler üzerinden yürütülür. Bunların bazılarını göz önünde bulundurursak, bana göre İnstagram biraz daha iyi.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.