sizce kötü mü yaptım ?

N1NJAA

Üye
16 Mar 2018
61
4
petersburg
öncelikle iyi akşamlar

bundan yaklaşık 3 gün önce Türkiye de faaliyet gösteren çok büyük bir firmada kritik bir zaafiyet tespit ettim zaafiyet türünü soracaklar olursa "IDOR" buldum ve onlara mail attım açığınız var diye bugün geri dönüş yaptılar açığın ne olduğunu nerede bulduğumu sordular ama onlara ancak bug bounty programınız varsa bu açığı gösterebilirim dedim sizce iyi mi yoksa kötü mü yaptım

Eagleweb

Kıdemli Üye
8 May 2021
2,120
1,151
localhost/e8
öncelikle iyi akşamlar

bundan yaklaşık 3 gün önce Türkiye de faaliyet gösteren çok büyük bir firmada kritik bir zaafiyet tespit ettim zaafiyet türünü soracaklar olursa "IDOR" buldum ve onlara mail attım açığınız var diye bugün geri dönüş yaptılar açığın ne olduğunu nerede bulduğumu sordular ama onlara ancak bug bounty programınız varsa bu açığı gösterebilirim dedim sizce iyi mi yoksa kötü mü yaptım
Merhaba,
iyi Yapmışsınız, THT Misyonuna yakışır bir hareket olmuş, Ayrıca belki ödül alırsınız.

oBugraReis

Moderatör
12 Ocak 2021
2,242
1,387
(nowhere) in
İyi Yapmışsınız, Böyle İyi Niyetli Bir Şekilde Devam Edin :)

MandH

Üye
11 Mar 2016
100
1
Başkent
öncelikle iyi akşamlar

İyi yapmışsın dostum 👌

S1NYOR

Uzman üye
22 Haz 2015
1,826
20
Baltimore
Bu verdigin cevaptan oturu %1lik odül alma şansını da kaybettin aynı hatayı bende yaptım çünkü türkiye veterinerler birliginde sql injection açıgı bulmustum mail attım durumu izah ettim odül istemistim o cevaptan sonra bir daha mail gelmedi 😂

uzaylgen

Katılımcı Üye
12 Mar 2019
757
172
Linux
En azından size dönüş yapmışlar ben Türkiye'nin en iyi üniversitelerinden birinde zafiyet buldum cevap vermeden açığı kapattılar. Bence siz ödül falan istemeden raporlayın

N1NJAA

Üye
16 Mar 2018
61
4
petersburg
En azından size dönüş yapmışlar ben Türkiye'nin en iyi üniversitelerinden birinde zafiyet buldum cevap vermeden açığı kapattılar. Bence siz ödül falan istemeden raporlayın
Bu verdigin cevaptan oturu %1lik odül alma şansını da kaybettin aynı hatayı bende yaptım çünkü türkiye veterinerler birliginde sql injection açıgı bulmustum mail attım durumu izah ettim odül istemistim o cevaptan sonra bir daha mail gelmedi 😂
İyi yapmışsın dostum 👌
İyi Yapmışsınız, Böyle İyi Niyetli Bir Şekilde Devam Edin :)
Merhaba,
iyi Yapmışsınız, THT Misyonuna yakışır bir hareket olmuş, Ayrıca belki ödül alırsınız.
arkadaşlar cevaplarınız için çok teşekkür ederim kendileri beni genel müdürlük binasına devaet ettiler ve 15.000 tl ödül verdiler

araluen

Yeni üye
13 Tem 2021
5
0
20
öncelikle iyi akşamlar

web hacking bilgin ne kadar var

Siber Komando

Yeni üye
16 Ağu 2021
48
6
19
öncelikle iyi akşamlar

Kesinlikle iyi yapmışsınız 👌

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.