Sizce Nerden başlamalıyım

KirazMevsimi

Yeni üye
22 May 2016
13
0
Buraya Yeni üye oldum bi H.o alıyım :D

Dışarı çıkmaktan hiç hoşlanmıyorum günün çoğunu pc de geçiriyorum, oyun oynamam , artık internet sitelerinde takılmakta da sıkılıdım ve bir gün aklıma neden internetin arka taraflarında gezinmiyorum orda bana yer varmı diye düşündüm ama nerden başlıyacagımı bilmiyorum. Benden deneyimlisinizdir Atıcagım ilk adımda sizlerden hangi programları ögrenmem gerektigi neye kafa yormam gerektigi işte bunu bilmiyorum.

KirazMevsimi

Yeni üye
22 May 2016
13
0
hangisi ama 15 tane var diye biliyorum yanlışım varsa düzeltin de beni.
Her programın farklı amacı var galiba bilgim yok ama onlarla ilgili ne neye yarıyo nerde kullanılıyo :RpS_huh:

harunzx

Üye
17 Eki 2009
231
1
Son düzenleme:

B1LLS

Katılımcı Üye
14 May 2016
350
0
Berlin
Öncelikle ne olmak istiyorsun onu belirle whitehat mi blackhat mi yoksa yazilimci mi gibi birsuru şey iyi bir hacker olmak istiyorsan brute force yi öğren en başta seni gaza getirir sonra program diline geçersin html ya da phyton dan başlaybilirsin

Efy

Kadim Üye
11 Ara 2015
5,629
5
Öteki Taraf
Buraya Yeni üye oldum bi H.o alıyım :D

Dışarı çıkmaktan hiç hoşlanmıyorum günün çoğunu pc de geçiriyorum, oyun oynamam , artık internet sitelerinde takılmakta da sıkılıdım ve bir gün aklıma neden internetin arka taraflarında gezinmiyorum orda bana yer varmı diye düşündüm ama nerden başlıyacagımı bilmiyorum. Benden deneyimlisinizdir Atıcagım ilk adımda sizlerden hangi programları ögrenmem gerektigi neye kafa yormam gerektigi işte bunu bilmiyorum.

http://www.turkhackteam.org/off-top...elismek-isteyenler-eksiki-olanlar-girsin.html

buna bak 22 tane konu başlığı var her şey içerisinde

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.