Sizce okullar tekrar kapanır mı ?

Arslan'

Basın&Medya Direktörü
7 Nis 2020
2,269
3,457
2 ay sonra okul diye birşey kalmaz. Yerimizde sayarız.

batuproxr

Katılımcı Üye
6 May 2020
559
83
Kapanmaz xorlamassa asi yasi 12 ye dusdu ilkokul kapanabilir ama ortaokul lise zor sinifda 2-3 koronali cikdikdan sonra sinif karantinaya aliyolar

29 Tem 2021
61
8
24
1 çünkü ne kadar önlem alınsa da okullar tıklım tıklım 8 saat maskenin içinde nefes almak çok zor bazen çıkarmak gerekiyor aşılama oranı tam olarak yüksek değil aynı amerika'da da böyle oldu aşı olanlar maskeleri atmıştı ama 2-3 ay sonra tekrar maske takma zorunluluğu getirildi kesin ve net konuşuyorlar ama direnebildikleri kadar direnirler kapatmama konusunda ama vakalar 70 bine dayanırsa mecburen kapanır gibime geliyor.

29 Tem 2021
61
8
24
aklıma üç seçenek geliyor vakalar çoğalırsa baya yine ya okul gününü 2 güne düşürecekler ya 5 gün olup saatler azalacak ya da tamamen okullar kapanacak.

Toolbrowser

Uzman üye
10 Tem 2021
1,064
649
42
Saglik Bakanimiz bize ne oldu Maskemize ne oldu demisti hatirlayin. Bu videoyu bir yakinim yayinladi. Durum polise bildirildi. Polisimiz ne dedi biliyormusunuz. Biz ilgilenemeyiz dediler. Gidin milli egitim mudurlugune ihbarda bulunun demis. Adalet mi bu. Bir zamanlar polisimiz yasaklarda halka ceza kesiyordu. Bu iki gun once olan olayda polisimiz ilgilenemiyor muş. Polisimize ne oldu diyesim geldi. Bu ortama bakin. En az 100 tane kisi burdan bu hastaligi kapsa buda Turkiyemize yayilir

rabbit1

Katılımcı Üye
3 May 2021
418
83
Bozkır
Saglik Bakanimiz bize ne oldu Maskemize ne oldu demisti hatirlayin. Bu videoyu bir yakinim yayinladi. Durum polise bildirildi. Polisimiz ne dedi biliyormusunuz. Biz ilgilenemeyiz dediler. Gidin milli egitim mudurlugune ihbarda bulunun demis. Adalet mi bu. Bir zamanlar polisimiz yasaklarda halka ceza kesiyordu. Bu iki gun once olan olayda polisimiz ilgilenemiyor muş. Polisimize ne oldu diyesim geldi. Bu ortama bakin. En az 100 tane kisi burdan bu hastaligi kapsa buda Turkiyemize yayilir
ahhhh ne diyelim hayirlisi bakalim

'ReDLiNe

Blue Team Lideri
23 Haz 2015
7,678
3,573
23
Ankara
Eğitim sistemi zaten yetersiz. Ancak uzaktan eğitime katılmayıp eğitim sistemini kötüleyenler ise ayrı bir trajikomik. Onun dışında Twitterdan zamanında valilere kar tatili için yalvaran yakaran öğrenci topluluğu şuan için okulların kapanması için bakanlığa yalvarıyor.
Eğitim sisteminin yeterli düzeyde olduğu düşünülüyorsa gereken ara verildikten sonra kaçırılan konular telefai edilebilir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.