Sizce yapmalı mıyım?

enemyspy

Üye
5 Şub 2011
53
0
İzmir
Arkadaşlar 1 senedir falan web tasarımı ve programlama işiyle ugrasıyorum. Bugune kadar 1 tane iş teklifi aldım. Bir halı yıkama sitesiydi. O siteyi yaptım, teslim ettim.
Az önce bir teklif aldım çok büyük kapsamlı bir site yapılması istendi.
Bu siteye benzeyen bir web sitesi.
Kredi kartıyla ödemeden tutun, bayilik veren büyük bir web sitesi.
Sizce kendime güvenip yapmalı mıyım?
Sizce başarabilir miyim?

Edit: Yaptığım web sitesi buydu.

AxeTR

Katılımcı Üye
28 Şub 2016
563
0
Yaptığın siteye baktım çokta kod bilgisi isteyen bir site değilmiş gibi. Eğer bu gelen teklifte önceki gibiyse yapabilirsin herhalde.

Kelyback

Katılımcı Üye
17 Ocak 2016
758
1
buldun
Kod bilgine bağlı ama denemekten zarar gelmez
Olmadi kendine yardımcı bir grafiker bul parayı kırışırsınız ama işin temiz olur

Edit:siteyi bitirdikten sonra pentestleri sakin unutma adamlar yarin bigün hacklenir bida bu adamin soteleri dandik diye adın çıkar

Nessus programı sana çok yardimci olur bu konuda

enemyspy

Üye
5 Şub 2011
53
0
İzmir
Kod bilgine bağlı ama denemekten zarar gelmez
Olmadi kendine yardımcı bir grafiker bul parayı kırışırsınız ama işin temiz olur

Edit:siteyi bitirdikten sonra pentestleri sakin unutma adamlar yarin bigün hacklenir bida bu adamin soteleri dandik diye adın çıkar

Nessus programı sana çok yardimci olur bu konuda

Haklısın. Çünkü sitede sanal pos kullanıcam. Güvenlik çok önemli. Bu arada herkese teşekkürler

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.