Sizi derinden etkileyen 3 Hikayeli Oyun

BySciaa

Katılımcı Üye
9 Tem 2012
887
241
Root
Herkese iyi forumlar :) , bir çoğumuz yıllardır oyunlar oynuyoruz eminim hepinizi derinden etkilemiş oyunlar vardır , bunları bu post altında paylaşarak oynayacak oyun arayanlara da öneride bulunmuş oluruz o halde ben başlıyorum ,
benim için unutulmaz ve derinden etkileyen 3 oyun

1 - Mafia 2 (ilk çıktığı günden beri oynadığım defalarca bitirdim , +525 saat oynadığım efsane oyun)

3AIpxHb.jpg

2- Witcher 3 ( Witcher serisinin 3 oyunuda güzel ancak benim için 3'ün yeri ayrı hem seriyi oynadım hem kitaplarını okudum +450 saat oynadığım efsane oyun)

937b40e055bebc04045d53f410540342.jpg

3- Red Dead Redemption 2 (Hikayesi , açık dünyası , oynanış mekanikleri , grafikleri ile oyun dünyasının belki de en iyisi +300 saat harcadığım efsane oyun)
Red_Dead_Redemption_II.jpg

Arslan'

BM DİREKTÖRÜ
7 Nis 2020
2,269
3,456
Mafia 1, Mafia 2, Far Cry 3, Far Cry 4, Max Payne 2, Call Of Duty 2 aklıma bunlar geliyor :)

highfly

Katılımcı Üye
11 Nis 2021
410
306
gugava nzı HashlendiÇzünBklm
Herkese iyi forumlar :) , bir çoğumuz yıllardır oyunlar oynuyoruz eminim hepinizi derinden etkilemiş oyunlar vardır , bunları bu post altında paylaşarak oynayacak oyun arayanlara da öneride bulunmuş oluruz o halde ben başlıyorum ,

1 - Mafia 2 (ilk çıktığı günden beri oynadığım defalarca bitirdim , +525 saat oynadığım efsane oyun)

3AIpxHb.jpg

2- Witcher 3 ( Witcher serisinin 3 oyunuda güzel ancak benim için 3'ün yeri ayrı hem seriyi oynadım hem kitaplarını okudum +450 saat oynadığım efsane oyun)

3- Red Dead Redemption 2 (Hikayesi , açık dünyası , oynanış mekanikleri , grafikleri ile oyun dünyasının belki de en iyisi +300 saat harcadığım efsane oyun)
Oyunları görünce ben::)
oyunları kaldıracak bir bilgisayarımın olmadığını hatırlayınca ben::cry:
şaka maka ii konu ellerine sağlık

Mascar

Kıdemli Üye
17 Kas 2021
2,478
2,228
Benim için CODMW4, MW2, MAFİA 2, CS1.6 Oynadığım zamanların saniyesine kadar hatırlarım :)

ѕeleɴια

Kıdemli Üye
18 May 2018
2,620
905
ZYZZ
Derinden etkileyecek denilince konu içinde The Last Of Us ve bazı call of duty oyunlarını beklemiştim doğrusu.
Eline sağlık

GhostWins

Katılımcı Üye
29 Şub 2020
538
575
Call Off Duty Modern Warfire serisi en seviğim seri bide Call Off Duty Ghost hepsini bitirip tekrar tekrar oynarım sizede öneririm.

ZVkill3r

Katılımcı Üye
16 Tem 2019
487
50
last of us 1-2, Bully, Half-life 1-2 hepsini defalarca oynadım. kendimden birer parça gibiler.

Mertoktay5

Üye
5 Ara 2021
227
95

3AIpxHb.jpg

Guzel olmus. Hitman cok severim bence hikayesi guzel bir oyun

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.