sizin için kolaydır ama ben bilmiyorum.YARDIM!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BLaCK_FaCe

Katılımcı Üye
28 Haz 2007
303
2
trabzon
şimdi ben netten Icon indirdim ama nasıl kullanacam bilmiyorum uğraştım ama kullanamadım yardımcı olursanız 3 yaşında velet gibi sevinecem

BLaCK_FaCe

Katılımcı Üye
28 Haz 2007
303
2
trabzon
hayır masaüstü için hani explorer in dünya simgesi veya bi klasöre anahtar yıldız vs gibi simgeler kullanabiliyoruzya işte onları değiştiremiyorum.daha doğrusu netten indirdiğim iconları bunlara uygulayamadım.inş. anlamışsındır ne demek istediğimi.

bad4225

Katılımcı Üye
12 Kas 2007
425
9
dosyenın üzerine sağ tıkla özelliklere gel simge değiştir var oradan değiştirebilirsin doğru anladıysam bunu istiyorsun

BLaCK_FaCe

Katılımcı Üye
28 Haz 2007
303
2
trabzon
dosyenın üzerine sağ tıkla özelliklere gel simge değiştir var oradan değiştirebilirsin doğru anladıysam bunu istiyorsun
anlatamıyorum:)okadarını yapabiliyorumda netten başka iconlar indirdim mesela klasörün simgesini cd resmi yapıosun ya indirdiğim iconda cd daha bi değişik daha güzel görünüo işte onu kullanmak istiyorum ama olmuyo.bu iconlar hangi klasörde saklanıo biliyomusunuz ve indirdiğim iconları o klasöre atsam işe yararmı.bunu öğrenmek istiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.