slm arkaadslar...okur ve cevaplarsanız sevınırım...

askayurek

Yeni üye
8 Ocak 2007
28
0
slm arkadaslar...ben bılgısayar sıstemelrı ogretmenlıgınde 1.sınıfta okuyorum...ve bılgısayar hakkında cok fazla bırsey bılmıyorum...ama ogrenmekte ıstıyorum...sıtede yayınlanan bır coks eyı bılmıyorum..
elımden geldıgı kadar bılgısayar hakkında bır seyler arasyırıyorum....hacker olmayı ısterım yada oen az o kadar bılgıye sahıp olamyı ...ama nerden baslayacam bılmıyorum..bu konuda yardımcı olursanız sevınırım....nerden nasıl balayayım bu konuya...bırde bu konularda vıdeolu anlatım lar varsa gonderırsenız sevınırım...allahın selamı uzerınıze olsun..arkadaslar..

:twistaskayurek gerek:mml
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.