slm arkadaşlar

faruk119

Yeni üye
18 Ocak 2007
7
0
trabzon
Tesadüfen bulduğum bir site ancak türkcülük ruhunu benimsemiş kişilerin olması beni etkiledi ve burada uzun süre sizlerle beraber paylaşımda bulunacağıma inanıyorum.

Gecenlerde online bir oyundan ırkcılık yaptığımdan dolayı hesabımın silinmesinden dolayıda artık epeyce boş bir vaktim olacağı kesin site icerik ve tema acısındanda cok hoşuma gitti ... hepinize saygılarımı sunarım
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.