Slotlu mitril üretimi ve gerekli malzemeler.. [grp]

lordpunisher

Kıdemli Üye
23 Ağu 2007
4,827
27
underground
Eminimki bir çoğunuz slotlu mitril itemlerin nasıl yapıldığını merak ediyorsunuzdur işte çözümü..

Forgotten templedeki satıcıdan alacağınız ve bir kısmı 10kk dan bir kısmı 20kk dan satılan 5 saat süreli kartlar ile normal basic craft yapar gibi mitril itemlerimizi üretiyoruz..

Üretimi yapmak için kartlar üzerinde bulunan malzemeleri öncelikle toplamamız doğru olacaktır.. aksi halde önce kartı alır sonra gerekli malzemeyi toplamaya kalkarsak olası bir takım aksaklıklar yüzünden büyük zararlar edebiliriz.. bu yüzden işinize yarayacağını düşünürek resimleri upload ettim.. böylece templeye hazırlıklı girebilir cikar cikmazda herkesin hayran kalacağı veya ciddi paralar kazanabileceğimiz mitriller üretebiliriz..

Giysi türündeki mitriller icin bir tane resim ekliyorum çünki bütün kıyafet türü itemler aynı malzemeleri istemekte bu sebeble her bir item icin ayrı ayrı resim eklemek gereksiz olurdu.. ancak şu var ki bazı kıyafet turu itemlerin üretim kartlarının kimisi 10kk iken kimisi 20kk bunu düşünerek alacağımız her kart için yanımızda 20kk bulundurmamız uygun olacaktır.

Gelelim Kartlara:

Orb Üretimi :


Crystal Üretimi :


Katana Üretimi :


Daikatana Üretimi :


Blade Üretimi :


Giysi Üretimi : (giysi türü itemlerin tamamı ayni materiali istemektedir)


C.A. Unit Üretimi : (bütün itemlerin ortak materiallerinden birisidir)


Astral Core Mithril Üretimi : (bütün itemlerin ortak materiallerinden birisidir)


Astral Core Blue Mithril Üretimi : (bütün itemlerin ortak materiallerinden birisidir)Şansınızın bol olması dileklerimle...
 

THT SON MESAJLAR

Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.