Sms GÖnderme Bedava

Bedros Sanches

Emektar
5 Ocak 2006
525
14
Austin,Texas
Kullanımı Basit Önce Register Olun Sonra Giriş Yapın Ve 5 SMS Bedava Gönderim Hakkınız Var Sonra Bu 5 SMS Hakkı Bitince Çıkın Ve Tekrar Register Olun. Yine 5 SMS hakkınız doğuyor.
Not:
Arkadaşlar Options'a Girerek Sol Alt Köşede Gönderen Var Orayı İstediğiniz Gibi Değiştire Bilirsiniz.
Mesajı Gönderdikten Sonra Outbox'a Girerek Gönderdiğiniz Mesajın Yanında OK(Tik) İşareti Varsa İletilmiştir.

Türkçe karakretler kullanılırsa mesaj iletilmez bu yüzden türkçe karakter kullanmayınız.
Size Örnek Bir Mesaj:
Gönderen: TURKCELL
Mesaj : Sayın Abonemiz Birikmiş Borcunuz 750,65 YTL dir. :D

ttambas

Üye
24 Ağu 2006
150
1
arkadaşlar passwordu girerken rakam yanında harf de kullanın...teşekkürler bu arada paylaşımın için dostum...

ilk birkaç deneme başarılı ama ondan sonra tekledi...alamıyorum kendime atığım sms'leri:(deneyen var mı başka.....:confused:

Son düzenleme:

bozkurtxtzs

Yeni üye
8 Ağu 2006
25
0
kardeş sağol da 5 mesajdan başka atamıyoruz daha fazla atabileceğimiz başka biyer yok mu*

metin44

Yeni üye
29 Kas 2006
3
0
Kardeş paylaşım güzel ama programda ücretsiz SMS yok.Sizi tavlamak için 5.0 kontör yüklüyorlar.Her mesajda 0.8 kontör düşüyor.
Ödeme yapmadığınız için karşı telefona mesaj değil bunun yerine Configuration saved yazıyor.Ysni konfigurasyonunuz kaydedildi.Hadi şimdi kontör yükleyin bakalım. :D

Aşağıda kendi sitesindeki fiyat listesi verilmiştir
---------------------------------------------
Bulk Purchase Pricing
Credit Volume

Credit Price
Setup/Registration + 5 test credits Free*
1 - 9*999 € 0.044
10*000 - 49*999 € 0.042
50*000 - 99*999 € 0.039
100*000 - 249*999 € 0.037
250*000 - 499*999 € 0.034
500*000 + Price on application

Son düzenleme:

burak_34

Yeni üye
9 Haz 2007
2
0
Ya ben böle bitane indirdim msn adresini ve şifreni yazıon sonra kimin üzerine ayarlanmışsa şifren ve kullanıcı adın ona gidiyor...Buda öLemi YokSA

sanal_darbe

Yeni üye
8 Mar 2007
18
0
ist
emege saygı adam gerıklı acıklamaları yapmış zaten 5 mesaj atıyonuz ha yetmıyosada bıdaha kurun pogramı kaydedın tekrar mesajlara devam cok guzel bı şekılde acıklamış zaten arkadaşımız ellerıne saglık guzel paylaşım

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.