Snak3 Ven0m 1.0

MuhammedTr768

Kıdemli Üye
7 Kas 2021
2,932
1,815
31
MyKrallife
Merhabalar günlerdir uğraşıyorum ve bu sabah erken kalkarak hemen devam ettim ve sonunda BİTTİ. Yeni bir virüs yaptım virtualbox ile test edebilirsiniz.
Bu virüs acayip derecede tehlikelidir ve zaten başlangıçta sizden şifre istemekte millet gidip dışarıda virüsü yaymasın diye yaptım ve garip bir şey var bazı ünlü antivirüsler virüslü diye tespit
etmiyor :D
virüsün yaptıkları:
Antivirüsünüz varsa devre dışı
klavyeyi kullanamazsınız
kendisini başlangıça ekler
görev yöneticisini devre dışı bırakır (birdaha kullanamazsınız)
explorer.exe kapanır
güvenlik duvarı kapanır
VE DAHA FAZLASI
Şifre: bubirvirustur76
NOT: gerçek bilgisayarınıza zarar verirse sorumlusu ben değilim
VirusTotal
İndirme Linki

Yeni sürüm yakında

Moderatör tarafında düzenlendi:

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,380
1,989
Dinlenmede.
Kimse artık bu tarz konularla ilglenmiyor.
Neden test için kendini riske atsın yada kullanacağı bir yeri olmıyan neden arşivinde yer versin.

Bu tarz konular eylemcil planlar dahilinde kişisel saldırılarda kullanılır zaten kişisel bir saldırı hedefliyende bir .bat dosyası yazamıyacak kadar gerizekalı degildir diye düşünürüm.

Yinede eline sağlık geliştir kendini.

MuhammedTr768

Kıdemli Üye
7 Kas 2021
2,932
1,815
31
MyKrallife
Kimse artık bu tarz konularla ilglenmiyor.
Neden test için kendini riske atsın yada kullanacağı bir yeri olmıyan neden arşivinde yer versin.

Bu tarz konular eylemcil planlar dahilinde kişisel saldırılarda kullanılır zaten kişisel bir saldırı hedefliyende bir .bat dosyası yazamıyacak kadar gerizekalı degildir diye düşünürüm.

Yinede eline sağlık geliştir kendini.
hocam bazı kişiler virüs testleri yapmayı seviyorlar virtual pc den bende o kişiler için yaptım ve bazı yapacağım saldırılarda bu virüsü kullanacağım (ŞİFRESİZ HALİNİ)

egemizah

Katılımcı Üye
19 Şub 2021
865
429
Merhabalar günlerdir uğraşıyorum ve bu sabah erken kalkarak hemen devam ettim ve sonunda BİTTİ. Yeni bir virüs yaptım virtualbox ile test edebilirsiniz.
Bu virüs acayip derecede tehlikelidir ve zaten başlangıçta sizden şifre istemekte millet gidip dışarıda virüsü yaymasın diye yaptım ve garip bir şey var bazı ünlü antivirüsler virüslü diye tespit
etmiyor :D
virüsün yaptıkları:
Antivirüsünüz varsa devre dışı
klavyeyi kullanamazsınız
kendisini başlangıça ekler
görev yöneticisini devre dışı bırakır (birdaha kullanamazsınız)
explorer.exe kapanır
güvenlik duvarı kapanır
VE DAHA FAZLASI
Şifre: bubirvirustur76
NOT: gerçek bilgisayarınıza zarar verirse sorumlusu ben değilim
VirusTotal
İndirme Linki
eline sağlık

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.