Şok! Ünlü yılbaşı şarkısındaki esrar...

3333

Emektar
27 Ara 2005
3,212
45
Little Town.
Arkadaslar hepmizin bildigi yılbaşı şarkısı olan bu sarki aslinda tersten okundugunda cok garip bir ses tini ile cok garip anlamlara geliyor,,, Tersten okunusuna cok sasiracaksiniz,,, gizli korkutucu seslere benzer sesler geliyor,,, acaba gizli bir mesaj mi var bu sarkida,, ben cok irkildim dinleyince,, sizde mutlaka bakin,,,,Dikkatlice dinleyin...

http://www.yonkis.com/mediaflash/reverse.htm

alınıtıdr..

A

Arsenik-tht

Ziyaretçi
ehehehe tek başınıza dinlemeyin cafedede dinlemeyin en iyisi tek başınıza dinleyin yoksa cafeye rezil olabilirsiniz. :D

umutkaan

Yeni üye
17 Ağu 2006
3
0
Beklerken neyle karşılaşacağımızı bilmemiz lazım.Ben beklerken ne ile karşılacağımı bilmediğimden sanırım baya bi korktum.siz dikkatli olun....

bonusonur

Üye
4 Kas 2006
116
0
ALLAH belanı vermesin senin hocam. benimde böyle yüksek sese fobim var ya naptın sen:( yeminle dilimi ısırdım korkudan kanıyor dilim

azrail4

Üye
22 Eyl 2006
170
0
yeter ya kalptenmi gotureceksiniz adamı boyle seylerin yasaklanması lazım odum patladı bıktım artık korkmaktan

Son düzenleme:

azrail4

Üye
22 Eyl 2006
170
0
ya resilerde gene anlıyoz bu ses hiç aklıma gelmedi lutfen boyle seyler koymayın gercekten birinin olumune bile sebep olabilir

ROLAT

Katılımcı Üye
12 Kas 2006
885
5
bende bilmiyom
yaw karedeş yapma böyle şeyler yaw valla öldük öldük dirildik birde öyle dikkatli dinledim ki birde kendimii pc monitörünü kapatmakta buldum
ama harika bir şey

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.