Sokak Lambalarını Kapatma "HACKLEME"

gloryadaption

Yeni üye
26 Nis 2019
12
0
1trafik ışıkları amerikadaki gibi wifi den çalışmıyor buna emin olun tamamen kablolarla iletişim saglıyorlar 5.8 frekansı olayı filan tamamen hikaye su an cogu laptop 5.8 frekansı görüyor millet hack show yapardı gerçek olsaydı 2 sokak lambalarıda tamamen manuel fakat ımp yani elektromanyetik alan oluşturan dandik malzeme [internette yapımı cok basit] yapıp trafo içine atarsan muhtemel olark trafo devrelerini yakar ve %75 ihtimalle sizinle beraber patlar :) ayrıca sunuda söyleyimki elektrik de manuel olarak yönetiliyor her mahallenin ayrı şarteli var beli inanmıyacaksınız ama durum bu :)

SENSÖR OLAYINA GELİNCEDE ESKİSİ GİBİ MAHALLENİN ORTASINA KOYMUYORLAR BİR DİREGİN TEPESİNE VS YERLESTİRİYORLAR YANİ O İŞ HAYAL...

ELEKTRO MANYETİK ALET DEDİGİMİN 2 ÖRNEGİ:

[ame="https://www.youtube.com/watch?v=66ZwuNoNgx4"]örnek1[/ame]

[ame="https://www.youtube.com/watch?v=N0iM5hBygM8"]https://www.youtube.com/watch?v=N0iM5hBygM8[/ame]

Son düzenleme:

'Peker

Katılımcı Üye
23 Mar 2018
651
23
Kayseri
Arkadaşlar Ben Bunu Çözdüm Hatta Yapıyorum Adamın Biri Kovaladı Beni Yapımına Gelirsek : Sensörü ev Gibi Büyük Trafolarda Aramayın Yol Kenarlarında Küçük Beyaz Renkte Trafolar Var Bu Trafonun Yanında Küçük Kutu Var O Kutunun Altı Ve Yanları Çizik 30-40 sn. Oraya Işık Tutunca O Trafoya Bağlı Lambalar Sönüyor
Lütfen Bu Bu Yazıyı Konuya Ekleyin
Polisten Kaçın :D

Son düzenleme:

Lakilan

Yeni üye
4 Ağu 2019
3
0
Arkadaşlar Ben Bunu Çözdüm Hatta Yapıyorum Adamın Biri Kovaladı Beni Yapımına Gelirsek : Sensörü ev Gibi Büyük Trafolarda Aramayın Yol Kenarlarında Küçük Beyaz Renkte Trafolar Var Bu Trafonun Yanında Küçük Kutu Var O Kutunun Altı Ve Yanları Çizik 30-40 sn. Oraya Işık Tutunca O Trafoya Bağlı Lambalar Sönüyor
Lütfen Bu Bu Yazıyı Konuya Ekleyin
Polisten Kaçın :D
osd3Du.jpg
burada olabilirmi acaba

THEKINGER

Yeni üye
13 May 2019
24
0
Siber Alem
Bence Sokak Lambalarının oRAYA Işık yansıtmadığı bir yerde olur çünkü sokak lambası yanarsa o sensöre ışığı gelirse sensör ışık algıladığından çalışmaz lamba. Sokak lambasının yansımayacağı yerler olabilir.

Mahmut3532

Yeni üye
1 Ara 2019
2
0
Arkadaşlar eski sistem bir şebeke var ise trafo panosunun içine gizlenmiş tir yok eğer yeni sistem ise hücre binasına gizlenmiş tir hücre binası na da anlamıyorsanız giremezsiniz akima kapıla bilirsiniz dikkatli olmak gerekir eski mesleğim hepsi tek sensörle çalışır tabi bunun belli bir sayisi vardır oda onu yapan kişiye bağlı kaç tene isterse bağlaya bilir

Son düzenleme:

Bysulo24

Yeni üye
1 May 2016
45
0
Devrelerim ilk önce sokak lambalarını tek bir sistem tarafından yönlendirilir her sokak lambasını başına LDR koymazlar çünkü kontrol etmesi aşırı derecede zorlaşır, onun yerine tek sistem tarafından LDR kullanılır o LDR tetiklendiği zaman bütün sokak lambaları açar ama günümüzde saatli sistem kullanılıyor nadir LDR sistemlere rastlarsınız .

'Peker

Katılımcı Üye
23 Mar 2018
651
23
Kayseri
Devrelerim ilk önce sokak lambalarını tek bir sistem tarafından yönlendirilir her sokak lambasını başına LDR koymazlar çünkü kontrol etmesi aşırı derecede zorlaşır, onun yerine tek sistem tarafından LDR kullanılır o LDR tetiklendiği zaman bütün sokak lambaları açar ama günümüzde saatli sistem kullanılıyor nadir LDR sistemlere rastlarsınız .
Yanlışınız Var Her Sokağın Ayrı Kendim Denedim Tek Sokak Sönüyor Kayseri'de Böyle

arifcitil19

Yeni üye
24 Mar 2015
49
0
neden tüm cevapları belediyelerde çalışan teknik servis elemanlarına sormuyoruz :D
yada bu işi üstlenen firmalara :D
eminim o kadar basit cevabı vardır ki o kadar kafa patlatmamız boşuna :D

madf1ng3r

Üye
5 Ocak 2016
99
25
Balıkesir
neden tüm cevapları belediyelerde çalışan teknik servis elemanlarına sormuyoruz :D
yada bu işi üstlenen firmalara :D
eminim o kadar basit cevabı vardır ki o kadar kafa patlatmamız boşuna :D

Aslında bunla ilgili bir sosyal mühendislik aklıma geldi. Bu sistemleri kuran şirketlere veya belediyeye bu konuda başvurup bu tür bir projemiz var, böyle bir sistem kurmak istiyoruz. Sensörü en iyi nereye koyarsak verimli olabilir şeklinde danışırsak bence büyük ihtimalle bu sensörlerin nerede olduğunu bulmuş oluruz.

Bu fikrin kullanılması benim sorumluluğumda olmayıp tamamen kişinin kendi sorumluluğundadır.

Ahs1

Yeni üye
19 Nis 2016
10
0
Ben elektrik arıza personeliyim ve sokak lambaları sensörle çalışman zaman ayarlı saatle çalışır

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.