☾☆ SolidStar Phantom GPU Xtreme ULTIMATE Edition - Yeni Sürüm ☾☆

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
26
LİSANSLAR TEŞEKKÜR EDİP ÖM ATANLARA VERİLECEKTİR!!!
Lisansı atacağım kişilerin en az 30-40 mesajı olması lazım.Çünkü farklı forumlardan gelip program şifresini alıp izinsiz editlemeye çalışanları gördüm!Bunun önüne geçmek için yapıyorum lütfen anlayışla karşılayın emeğe saygı!
LİSANS DOSYASI KULLANIMI!

Size verilen Lisans Dosyasını Lütfen Kimseyle PAYLAŞMAYIN!
Program THT Üyelerine özeldir ve üyelik sisteminin amacı ise forumumuza biraz daha üye çekebilmektir!
Verilen Lisansları açmak için kullanıcı girişinden girmeniz gerekmekte.Bunun için ID Şifre ÖM yoluyla iletilecektir!
Lisansları açılan pencereden seçip onayladığınızda artık lisanslı kullanıcı olacaksınız!

Dikkat!
Lisanslarınızı silmeyin.Her açılışta tekrar girmeniz gerekmekte.Programın çoğaltılmasını önleme amacıyla yapılmıştır!

Selamun aleyküm.

Bomba gibi geldim :)

Üzerinde çalıştığım Phantom GPU Xtreme şimdi Ultimate Edition!

Yepyeni program ile performans alamayanlar için ekstra seçenekler getirildi.

Oyuna DLL Enjekte edip çok daha yüksek FPS alabiliyorsunuz.

Laptoplar oyunlara geçtiklerinde ısınırlar.Ancak GPU Xtreme ile artık bu ısınma sorununun önüne geçiyoruz!

Kart Soğutucu ile tüm gün oyun oynasanız bile grafik kartınız çok daha soğuk olacak!

Gelen Yenilikler:
-Kullanıcı Paneli Eklendi => Bu sayede artık üyelik ile giriş yapabileceksiniz.
-Premium Üyelik Eklendi => Ücretsiz olarak benden alabileceğiniz bir Lisans dosyası ile program sadece THT kullanıcılarına özel olacak.
-Moderatör Üyeliği Eklendi => TurkHackTeam forumunda olan Moderatörlerden mesaj attığım ve bana geri dönen moderatörlerimiz için ekstra Lisans Dosyası eklenmiştir.Bu sayede daha yüksek performans alabilecekleri kilitler açılacaktır.
-Phantom Benchmark =>Ekran kartınızın ne kadar güçlü olduğunu görebilmek için aynı anda açılan çoklu grafiksel işlem ve aynı anda 50'den fazla karşıt renkli 3D görüntü ile kartınızı test edebileceksiniz.
-Quadro Net Boost => FPS ve Çoklu Oyuncu oyunlarında Lag problemi yaşıyorsanız internetinizi rahatlatacak bir özellik.
Ve Daha Pek çok yepyeni özellik ile sizlerle...

LİSANSLAMA VİDEOSU

48Q6pq.png

UYARI!
Programı kullanmadan önce lütfen kullanım videosunu izleyiniz , Aksi taktirde programdan tam verim alamazsınız!

KULLANIM VİDEOSU

UYARI!
Programın sadece C:\ProgramFiles\GPU Xtreme konumunda çalışabileceğini unutmayın.Bunu yapmamın amacı programın sabit diski grafik deposu olarak görmesini engellemek!

☾☆ LİNKLER ☾☆

İNDİR

Virüs Taraması => 0 Temiz

Yama:
http://www.turkhackteam.org/visual-...eme-crystal-engine-yamasi-v1.html#post5084751

Gerçekten bir farkı oluyor fps artışı sağlıyor emeğine sağlık :)

Denendi, Etkili performans verdi. Tekrardan Ellerine sağlık.

Gerçekten işe yarayan bir muhteşem program daha !

Minecraft hep 5 fps civarıydı şimdi 30 fps'i buluyor. Harika!

ben ilk başta inanmamıştım ama harbi harbi işe yarıyo oyunlarda bayağı bi fps arttı teşekkürler

harbiden pc im 90 fps yi gördü 40 ı geçmiyodu

Denendi Onaylandı.Highda 30fps zor gördüğüm oyun 35-40 arası şuan :D

Lol'de fps40-43 civarıydı kullanınca 70-73 e kadar çıktı teşekkürler. SolidStar.

Arkadaşlar uygulamada ciddi bir gpu artışı oldu yani solid bunu başarmış geçen gün beraber kurduk :) Soğutma işlemini falan da güzel yapıyor bir de benim Laptop çok düşük sistemli Intel hd graphics kim bilir amd nvidia larda neler olur :) herkes buraya gördüğü ➕ ve ➖ yönleri yazarsa diğer arkadaşlar için bir fikir deneyimi olur :)

İyi forumlar :)

DUYURU
Lisans sözü verdiğim moderatörlere lisansları yollanmıştır.

Eğer programın ID ve şifresini istiyorsanız bana ÖM atabilirsiniz.
THT Dışı kullanımı engellemek amacıyla yapılmıştır!

PremiumLisans dosyası istiyorsanız ÖM atabilirsiniz.

Lisans Alan Moderatörler:

KETUR III
Black Power
Slaughter 9
klankil1
Se-ZeR
duman05
RedHour
Veteran 7
ReLaD
Black-Leonx'

İyi kullanımlar...

VvErMq.jpg

Son düzenleme:

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
26
Arkadaşlar o smartassembly hatası için özür dilerim programı tekrardan upload edeceğim şimdilik linki kaldırıyorum 30dk sürebilir

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
26
Arkadaşlar hatadan dolayı özür dileirm smartassembly beleş sürümmüş ondan dolayı hata vermiş şimdi hatayı fixledim upload ediyorum :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.