son günlerin populer böceği

3333

Emektar
27 Ara 2005
3,212
45
Little Town.
et yiyen örümcek yani cöl örümcegi bizim tabirimizle sarıkız ama karsısında çöl akrebi hemde 7bogum hiçç sansı yok zavallı akrebin


https://tik.lat/A6KQa
 

adiga_4ever08

Yeni üye
7 Eyl 2008
10
0
bu da benden bözek turnuvası değişik zehirli bözek türlerinin vs'si izlemeye değer bence(yukardaki video'yu seyredemedim aynı olabilir)(akrep ortalığın a..... k..... valla)
https://tik.lat/L0JDi
 
Son düzenleme:
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.