SongBird 1.10.1.2160

High Hacker

Uzman üye
25 Ağu 2011
1,540
0
İzmit
SongBird 1.10.1.2160

Ana Sayfa > Ses - Video > Ses/Görüntü Oynatıcılar


Lisans:Ücretsiz Boyut:13.9 MB Dil:Ingilizce Kısıtlama:Yok Üretici:POTI, Inc. Güncelleme Tarihi:02-11-2011 Ekleyen:MyTeam İşletim Sistemi:Windows XP/Vista inndir


Paylaş

Özet: Songbird, Firefox'un tarayıcı motorunu kullanarak yazılmış web tabanlı ilk müzik çalıcısıdır. İnternet üzerindeki video ve müzikleri çalma, şarkı listelerinizi paylaşıma sunma vb. özellikleri bulunur.

%0
%0


Unknown-person.jpg
İnceleyen: MyTeam
11-02-2011


#ptanitim div { line-height: 1.5em; }#ptanitim ul { margin-left: 10px ! important; } Songbird, Firefox'un tarayıcı motorunu kullanarak yazılmış web tabanlı ilk müzik çalıcısıdır. İnternet üzerindeki video ve müzikleri çalma, şarkı listelerinizi paylaşıma sunma, internet sayfalarını 'playlist' gibi gezme seçeneği sunuyor.

Programa entegre edilmiş arama motoru sayesinde web üzerinden istediğiniz şarkı hakkında bilgi bulmanızı kolaylaştırıyor. Hatta bütün müzik arşivinizle ilgili bilgileri de bulabiliyor.

Özellikle 'podcast', video ve mp3 paylaşımı yapan siteden çıkmadan dinlemeyi, hatta seçtiğiniz bir klasöre yüklemenizi sağlıyor. İnternet üzerindeki müzik dükkanlarından da yine program içinde arama yaparak şarkı veya albüm satın almanız mümkün. Aynı zamanda normal bir müzik/video çalar olarak da kullanılabilmekte.

Özellikler:
MP3, WAV, WMA, CDA gibi pek çok biçimi desteklemektedir.
Canlı yayın oynatma.
İnce ayar yapabilme.
Yüksek kalitede cd yazma.
Gelişmiş kontroller; Durdur, Oynat, Duraklat gibi...
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.