sonra pcmdeki yazıların hepsi böyle hafif buğulu neden olabilir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

|KoBe|

Yeni üye
9 May 2009
36
0
pcmdeki yazıların hepsi böyle hafif buğulu neden olabilir

arkadaslar pc me format attım yanlız formattan sonra pcmdeki yazıların hepsi böyle hafif buğulu neden olabilir sizce pcm vista ve internetteki yazılar da öyle buğulu lütfn yardımlarınızı bekliyorum simdiden tskler.
 
Son düzenleme:

_MayKi_

Katılımcı Üye
12 May 2009
415
0
bildiğim kadarıyla dostum görünüm ayarlarından yapabilirsn ama okdarını sende akıl etmissindir eksik bisey yüklemediğinden emin ol.
 

CaLLouS

Kıdemli Üye
30 Ocak 2009
3,025
0
KarDeS maSaüstünde Sag tıkLa özeLLiKlerden ayarLar SekmeSine geL orDan ayarLArının

aSagıdaki reSimde oLdugu gibi DüzenLe normaL haLe geLeCektir...:)

38346332.jpg
 

|KoBe|

Yeni üye
9 May 2009
36
0
arkadaslar yardımlarınız icin sağolun çözdüm maykinin dediği gibi eksik driver yüklemisim ondan ama pitfal sanada cok tskler..valla pc simdi kendine geldi ölü gibiydi..
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.