(Sonuçlandı) 1 Milyon Backlink Çekilişi - Sitenizi Uçurun!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Rapture

Kıdemli Üye
16 Eyl 2018
3,578
1,402
Black Sheep
Backlink Nedir?

Kısaca; web sitenize diğer sitelerden alınan dış bağlantılardır. Aslında yorum backlink 2004 yılında bitmiştir, lâkin demokraside çareler tükenmez.

Paravan blog kurup, ana sitenize anahtar kelimede dofollow link vererek bu backlinklerden yararlanabilirsiniz. Lütfen ana sitenize basmayınız. Ayrıca (profil dahil olmak üzere) bir sürü backlink veya domain çekilişi yapmayı düşünüyorum. Gerekli ilgil gelirse seri devam eder.

NOT: Linkler anti-seoda da kullanılabilir.
EKSTRA NOT: SEO ile ilgili tüm sorularınızı bana "ÖZEL MESAJ" yolu ile yöneltebilirsiniz.
EKSTRA NOT 2: Linkler excel dosyası biçiminde gönderilecektir.

ŞARTLAR

- Konuyu beğenmek
- "Katılıyorum" yazmak.

Sonuçlar 24.08.2022 saat 21:00 ' da açıklanacaktır. Katılacaklara bol şans.

NOT: Çekiliş izni tim liderim olan
Ranger hocadan alınmıştır.

Son düzenleme:

silahtar7

Üye
12 Ağu 2018
76
51
Backlink Nedir?

Kısaca; web sitenize diğer sitelerden alınan dış bağlantılardır. Aslında yorum backlink 2004 yılında bitmiştir, lâkin demokraside çareler tükenmez.

Paravan blog kurup, ana sitenize anahtar kelimede dofollow link vererek bu backlinklerden yararlanabilirsiniz. Lütfen ana sitenize basmayınız. Ayrıca (profil dahil olmak üzere) bir sürü backlink veya domain çekilişi yapmayı düşünüyorum. Gerekli ilgil gelirse seri devam eder.

NOT: Linkler anti-seoda da kullanılabilir.
EKSTRA NOT: SEO ile ilgili tüm sorularınızı bana "ÖZEL MESAJ" yolu ile yöneltebilirsiniz.
EKSTRA NOT 2: Linkler excel dosyası biçiminde gönderilecektir.

ŞARTLAR

- Konuyu beğenmek
- "Katılıyorum" yazmak.

Sonuçlar 24.08.2022 saat 21:00 ' da açıklanacaktır. Katılacaklara bol şans.

NOT: Çekiliş izni tim liderim olan
Ranger hocadan alınmıştır.
Katılıyorum

Rapture

Kıdemli Üye
16 Eyl 2018
3,578
1,402
Black Sheep
Çekilişe katılım süresi dolmuştur.

Kazanan: @P4$A
Yedek Kazanan: @Ghost Killer

Çekiliş sonucu: Çekiliş Yapma Aracı - R10.Net

Kazanan 24 saat içinde bana PM yolu ile mesaj göndermez ise yedek kazanana dönüş yapılacaktır.

Yetkili moderatör konuyu kilitleyebilir.

GÜNCEL NOT: Kazanan bana ulaşmıştır. Teslim edilme işlemi tamamlanmıştır. +3 edu backlink de hediye edilmiştir.

Son düzenleme:

Easter

Katılımcı Üye
14 Ağu 2022
396
447
Çekilişe katılım süresi dolmuştur.

Kazanan: @P4$A
Yedek Kazanan: @Ghost Killer

Çekiliş sonucu: Çekiliş Yapma Aracı - R10.Net

Kazanan 24 saat içinde bana PM yolu ile mesaj göndermez ise yedek kazanana dönüş yapılacaktır.

Yetkili moderatör konuyu kilitleyebilir.

GÜNCEL NOT: Kazanan bana ulaşmıştır. Teslim edilme işlemi tamamlanmıştır. +3 edu backlink de hediye edilmiştir.
Sadece iki kişi kazandı bunu 3-4 kişide yapabilirsiniz. Kendim için değil, kazanmak isteyen çok insan var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.