Sorularıma Neden Cevap Alamıyorum?

METE _HAN

Katılımcı Üye
16 Eyl 2021
895
565
root💀kali
Merhaba Dostlar..Daha önce beni böyle bir konu açarken görmemişsinizdir :( Ama bu konu da bir acı gerçek var.!
Elbette bu forum Gerçekten Çok güzel bir forum Ama forumda şöyle bir olay var ;
Atıyorum benim karşıma bir yardım merkezi Konusu çıktığında Araştırarak O Arkadaşa Yardım etmeye çalışıyorum en azından Kaynak paylaşıyorum ama Son 2-3 gündür Açtığım hiç bir yardım konusuna Nedense cevaplar gelmiyor..Sağ olsun PWDEC hocam yardımcı oluyor ama Farklı tecrübelere de ihtiyaç var ve maalesef bu bazen gerçekten sıfırın altında kalıyor..!
Diyeceklerim bu kadar...

blacksmt

Uzman üye
27 Haz 2020
1,098
214
CyberKeTa
Biliyorsun ki forum işi gönüllülerle ve senle benle herkesle olacaktır. Unutma herkes yoğun boş zamanlarda vakit ayirabiliyoruz. Ve şu var her mesaja veya konuya yetişemez kimse. Ben şahsen bakıyorum araştırma yapsa bulur veya birşey bilmiyor sadece yok işte Instagram çalmak için küçük çocukların açtığı basit boş konulara bakmıyorum bile çünkü bir bilgi aramiyorlar. Amaçları boş iş yalan dolan olanlar var. Yoksa emin ol çok fazla bilgili insan var ve herkese her konuya yardıma koşarsalar olmaz lütfen anlayışla karşıla bunları unutma ki hepimiz bir forumuz.☺️

Aronis

Üye
10 Tem 2021
182
189
Atatürk'ün izinde
Biliyorsun ki forum işi gönüllülerle ve senle benle herkesle olacaktır. Unutma herkes yoğun boş zamanlarda vakit ayirabiliyoruz. Ve şu var her mesaja veya konuya yetişemez kimse. Ben şahsen bakıyorum araştırma yapsa bulur veya birşey bilmiyor sadece yok işte Instagram çalmak için küçük çocukların açtığı basit boş konulara bakmıyorum bile çünkü bir bilgi aramiyorlar. Amaçları boş iş yalan dolan olanlar var. Yoksa emin ol çok fazla bilgili insan var ve herkese her konuya yardıma koşarsalar olmaz lütfen anlayışla karşıla bunları unutma ki hepimiz bir forumuz.☺️
Katılıyorum 👍

leon311

Katılımcı Üye
20 Kas 2021
395
124
Merhaba Dostlar..Daha önce beni böyle bir konu açarken görmemişsinizdir :( Ama bu konu da bir acı gerçek var.!
Atıyorum benim karşıma bir yardım merkezi Konusu çıktığında Araştırarak O Arkadaşa Yardım etmeye çalışıyorum en azından Kaynak paylaşıyorum ama Son 2-3 gündür Açtığım hiç bir yardım konusuna Nedense cevaplar gelmiyor..Sağ olsun PWDEC hocam yardımcı oluyor ama Farklı tecrübelere de ihtiyaç var ve maalesef bu bazen gerçekten sıfırın altında kalıyor..!
Diyeceklerim bu kadar...
Aynen öyle.

Rayztw

Katılımcı Üye
17 Eyl 2021
254
101
Diyeceklerim bu kadar...
Herkes bildiği konuya cevap yazıyor hocam.

METE _HAN

Katılımcı Üye
16 Eyl 2021
895
565
root💀kali

0xd2

Katılımcı Üye
15 Mar 2018
765
211
Merhabalar..Emin olun ki forumda Cevap aramadan önce bi çok kez araştırma yapıyorum.!

her şeyi bulmak zor örneğin php ile ilgili kodların hepsini bulamazsın ama burdan php bilen birisi sana hangi kodun ne işe yaradığını anlatır

Basit bir çözüm ingilizce kaynaklar. bknz: github, stackoverflow, ve birsürü blog sitesi arkadaşlar birbirimizi kandırmayalım. google amcaya "a nasıl yapılır" yazıp 1-2 site gezip konu açmak sizin araştırmanız olmaz. Sorunu ingilizce arayın arapça arayın hintçe arayın rusça arayın çıkıyor

METE _HAN

Katılımcı Üye
16 Eyl 2021
895
565
root💀kali
Basit bir çözüm ingilizce kaynaklar. bknz: github, stackoverflow, ve birsürü blog sitesi arkadaşlar birbirimizi kandırmayalım. google amcaya "a nasıl yapılır" yazıp 1-2 site gezip konu açmak sizin araştırmanız olmaz. Sorunu ingilizce arayın arapça arayın hintçe arayın rusça arayın çıkıyor
Dostum Emin ol seni inandırmak zorunda olsam..Google geçmişi mi atardım hangi sitelerde bu sorunu araştırdığımı görürdünüz ? YouTube'dam Tutun Exploit DB ye Kadar çeşit çeşit siteye baktım.

Moderatör tarafında düzenlendi:

0xd2

Katılımcı Üye
15 Mar 2018
765
211
Dostum Emin ol seni inandırmak zorunda olsam..Google geçmişi mi atardım hangi sitelerde bu sorunu araştırdığımı görürdünüz ? YOUTUBE DEN TUTUN EXPLOİT DB ye Kadar çeşit çeşit siteye baktım.!
neyi bulamıyorsun söyle direkt sana kaynağını atayım bu insanlara gökten inmiyor bilgiler daha önce bir yerden okumuş olarak sana bilgi aktarıyorlar.

The Gölge

Saldırı Timleri Emektar
Diyeceklerim bu kadar...
Dostum herkesin her zaman müsait bir zamanı olmuyor maalsef

Çakır.

Katılımcı Üye
27 Haz 2021
396
371
Merhaba Değerli Üye ;
Malum Okullar Başladı Herkesin İşi Gücü Var Haftaiçleri bu yüzdendir diye düşünüyorum.
İyi Forumlar Dilerim.

EX

Moderatör
29 Mar 2020
1,837
1,207
Merhaba, yöneticilerimiz dahil olmak üzere elden geldiğince “ Yardım Merkezi “ bölümünde yer alan konulara yardım ediyoruz. Bilginiz gereğindedir ki aktif bir bölüm bu sebeple konularınız geri planda kalıyor olabilir. Yapabileceğiniz bir husustur ki konunuza güncel atabilirsiniz. Fakat bunu sıklaştırmayın. Şahsımca yardım konularınıza ilgili olacağım.

METE _HAN

Katılımcı Üye
16 Eyl 2021
895
565
root💀kali
neyi bulamıyorsun söyle direkt sana kaynağını atayım bu insanlara gökten inmiyor bilgiler daha önce bir yerden okumuş olarak sana bilgi aktarıyorlar.
Jquery versiyonundan Kaynaklı Çoklu xss açığının nasıl tespit edildiği ?
Direkt kaynak bulabileceğini düşünmüyorum açıkçası :) Öyle dedin diye attım..Bakalım bulabilecek misin ?

0xd2

Katılımcı Üye
15 Mar 2018
765
211
Jquery versiyonundan Kaynaklı Çoklu xss açığının nasıl tespit edildiği ?
Direkt kaynak bulabileceğini düşünmüyorum açıkçası :) Öyle dedin diye attım..Bakalım bulabilecek misin ?

başka sorun ?

METE _HAN

Katılımcı Üye
16 Eyl 2021
895
565
root💀kali

başka sorun ?
Öncelikle kaynaklar içni teşekkür ederim..Hepsini inceleyeceğim ama bu kaynaklar açığı kapatmaya yönelik , Ama bana bir tespit yönetim lazım :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.