Sos Som Sosun Hangi Yaratiklar Atar

SoLdier_

Üye
24 Mar 2007
54
0
aga hiç ole deme hiçde işe yramıo..45 lwl oldum hala yüzüm bi sos görmedı doru dürüst yapın ama işinizi..:mad: yalan yanlış şeler yazmaın 42 glavie dark eye atar dion 1 hafta boyunca aralıksız onlardan kestım bırak sos u normal glavie bile çıkmadı ayıp yanı..:mad:::::.@

lejistica

Yeni üye
8 May 2007
1
0
5 tane car yetıstır 60 lvl e kadar onlara dusen sosları hatırlamaya calsıtım sun anda 64 lvl carım var ve orda yazanlar hakıkat. en basıdınden bumwang dan 52 lvl sos glave dusmustu

hilo38

Üye
7 Nis 2007
76
0
arkadas ben yehoalardan 2 kere arka arkaya sos düsürdüüm
hani su agaclar varya lvl 10 onlardan
bi lvl 11 protector kafalik
birde lvl 13 protector vücüd icin
yazarsan sevinirim:D

Saint Thanatos

Kıdemli Üye
1 Şub 2007
2,833
37
Kıbrıs
allahım yaw bu alıntı bunu aynını baska yerdede gordum bari duzeltmeleri yapsa idin bazılarında lvlleri yalnıs yazılı cunku mesela bir yaratıktan dusen item yaratıgın lvlinin 2 altından baslar vede sos som sosun ise dusen yaratıgın lvlinde veya bir ustu olur yani penonda yazdıgı gibi yada digerlerinde 54 yaratıgından 64 itemi falan dısmezzzzzz

Kardeş bilip bilmeden konuşma. Bana 12 lvl yaratıklardan 23 lvl sos düştü buna ne diceksin. İstersen resimde koya bilirim....

MsNMUHAP

Katılımcı Üye
30 Haz 2007
515
2
Bana earft ghost lardan iki tane sos düştü biri 30 lvl kalkan birisde 26 lvl protector bot düştü :)))ama biraz ucuza verdim sanırım:(((

C_R_A_Z_Y

Üye
28 Haz 2007
81
0
Lüleburgaz
Mehmedhan moderatör yanlış bilgi vermesi çok güç aradada olsa olabilir insalık hali bence güzel paylaşım sağol tibet server Lord_SpAwN ....

_SpeedY_

Yeni üye
5 Kas 2006
35
0
www.turkhackteam.org/net
önceLiqLe MehmedHan PayLasim iCin tessekurLer !!
Ve diğer ßi konu xquannah FazLa iLeri gidiyorsun Forumda argoLu sözLer ßirßirinize hakaretLer ne oLuyo adam ßiLdiqince yapMis Ve Sana hakaret etmek düsMez !!

mustafucktoo

Yeni üye
8 Nis 2007
14
0
lannn adam doru sölüo o kadar yüksek düsmez uydurma ayri yetten ne yanaln onglardan 32 blade demişin bana sapka cıktı :d!

MsNMUHAP

Katılımcı Üye
30 Haz 2007
515
2
Arkadaşlar sizde amba yaptınız MehmedHan abimiz bildiklerini yazmış illa o düşcek dememiş ayrıca ne zaman düşücegide bilinemez.
PAYLAŞIM İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER MehmedHan ABİ SAĞOL!!!

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.