Sosyal Medya'da Yabancı Etkileşim Almak İçin Ne Yapabiliriz?

MrCronks

Katılımcı Üye
29 Şub 2020
343
18
merhabalar bir websitemiz var ve yabancı ülkelerden (özellikle amerika) etkileşim almak oradan beğeni ve izlenme almak istiyorum bunu nasıl yapabilirim bir reels attığımda genelde Türkiyeden izlenme ve beğeni geliyor bunu nasıl yapabilirim İnstagram ve Tiktok için

'𝐒𝐰𝐨𝐨𝐍𝐍

Katılımcı Üye
30 Kas 2018
587
647
Merhaba Degerli Üye

Yabancı ülkelerden etkilesim almak istiyorsan sana tavsiyem post altı etiketlerini ingilizce paylas Örnek - #love #TFLers #tweegram #photooftheday #20likes #amazing #smile Bu tür etiketler etkilesim almanı saglayabilir

İyi Forumlar

MrCronks

Katılımcı Üye
29 Şub 2020
343
18
Merhaba Degerli Üye

Yabancı ülkelerden etkilesim almak istiyorsan sana tavsiyem post altı etiketlerini ingilizce paylas Örnek -
#love #TFLers #tweegram #photooftheday #20likes #amazing #smile Bu tür etiketler etkilesim almanı saglayabilir

İyi Forumlar
Hocam öyle yapıyorum zaten sayfamla ilgili etiketleri ingilizce olarak giriyorum fakat erişimin hepsi Türkiye'den geliyor sayfada türk takipçide var çıkarayım mı onları?

raistaron

Katılımcı Üye
8 Tem 2020
700
310
neutron
merhabalar bir websitemiz var ve yabancı ülkelerden (özellikle amerika) etkileşim almak oradan beğeni ve izlenme almak istiyorum bunu nasıl yapabilirim bir reels attığımda genelde Türkiyeden izlenme ve beğeni geliyor bunu nasıl yapabilirim İnstagram ve Tiktok için
Merhaba,
Dostum sosyal medyalarının mantığı basit ve açık. İlk olarak senin yaşadığın ve etkileşime girdiğin bölgeye göre seni internete çıkarır. Yani sen internete Türkiyeden çıkıyorsan Türkler etkileşim olarak alınır ve gösterilir. Bunun için vpn tavsiyem olabilir. Bir sonraki öncü ise takip-takipçi ilişkisi. Sen yabancıları takip ediyorsan onlarla ilişkin artar. Yani kısaca bir yabancı ile ne kadar fazla etkileşim kurarsan onun çevresi ile de o kadar fazla etkileşimin olur. Bir yabancı arkadaş edin sürekli konuş beğeni yorum ilişkisi kur. Son tavsiyem ise etiketler. Yabancı etiketler seni yabancılar ile fazla münasebet kurmana neden olacak.
İyi Forumlar

MrCronks

Katılımcı Üye
29 Şub 2020
343
18
Merhaba,
Dostum sosyal medyalarının mantığı basit ve açık. İlk olarak senin yaşadığın ve etkileşime girdiğin bölgeye göre seni internete çıkarır. Yani sen internete Türkiyeden çıkıyorsan Türkler etkileşim olarak alınır ve gösterilir. Bunun için vpn tavsiyem olabilir. Bir sonraki öncü ise takip-takipçi ilişkisi. Sen yabancıları takip ediyorsan onlarla ilişkin artar. Yani kısaca bir yabancı ile ne kadar fazla etkileşim kurarsan onun çevresi ile de o kadar fazla etkileşimin olur. Bir yabancı arkadaş edin sürekli konuş beğeni yorum ilişkisi kur. Son tavsiyem ise etiketler. Yabancı etiketler seni yabancılar ile fazla münasebet kurmana neden olacak.
İyi Forumlar
Sağolun hocam teşekkürler sizede iyi forumlar vpn kullanarak bir paylaşım yaptım fakat yine yabancılardan etkileşim alamadım vpn sürekli açık mı durması lazım yoksa paylaşırken açık olsa yeter mi birde önerdiğiniz bir vpn var mı mobil için?

raistaron

Katılımcı Üye
8 Tem 2020
700
310
neutron
Sağolun hocam teşekkürler sizede iyi forumlar vpn kullanarak bir paylaşım yaptım fakat yine yabancılardan etkileşim alamadım vpn sürekli açık mı durması lazım yoksa paylaşırken açık olsa yeter mi birde önerdiğiniz bir vpn var mı mobil için?
Vpnlerin çalışma mantığı aynıdır yani kullandığın vpnin türü çok önemli değil, ben secure vpn kullanıyorum istersen sen de onu kullan. Etkileşim için ise; vpn yani internete çıktığın yer seni o bölge için tanımlı tutar. Yani sürekli açık kalmak gibi bir şansı varsa sürekli açık kalsın vpn. Senin internete çıkma yerin yabancılar için öneri mahiyeti taşır. Bir de şu var, yabancı insanlarla etkileşim kur. Yani ünlü, fenomen değil de normal insanlar ile. Eğer hitap etmek ya da destekçi toplamak istediğin bir millet ya da toplum varsa vpn olarak o ülkeyi açabilirsin. İyi Forumlar

MrCronks

Katılımcı Üye
29 Şub 2020
343
18
Vpnlerin çalışma mantığı aynıdır yani kullandığın vpnin türü çok önemli değil, ben secure vpn kullanıyorum istersen sen de onu kullan. Etkileşim için ise; vpn yani internete çıktığın yer seni o bölge için tanımlı tutar. Yani sürekli açık kalmak gibi bir şansı varsa sürekli açık kalsın vpn. Senin internete çıkma yerin yabancılar için öneri mahiyeti taşır. Bir de şu var, yabancı insanlarla etkileşim kur. Yani ünlü, fenomen değil de normal insanlar ile. Eğer hitap etmek ya da destekçi toplamak istediğin bir millet ya da toplum varsa vpn olarak o ülkeyi açabilirsin. İyi Forumlar
Tamamdır hocam teşekkürler deniyeceğim :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.