Sosyal mühendislik ile Hesap Çalma(ShellPhish)

kadri731

Yeni üye
3 Tem 2019
14
2
Gerçi bu kadar uğraşmaya gerek yok Z-shadow diye Bi site var size hazır linki veriyor kurbana atınca şifre yine aynı siteye kayıt olduğunuz hesaba grliyor:siritan3

CrazyExelans

Katılımcı Üye
21 Ağu 2017
921
5
104
Burning Hâll
Kardeşim her şeyi anladım ama şu github'tan indirme işini hiçbir zaman yapamıyorum ,yardımcı olursan sevinirim

Kali Linux ile Github'tan birşey indirmek için git clone kodunu kullanmanız lazım. örneğin indirmek istediğiniz programın github linki;
www.github.com/rasgeleprogramindirmelinki diyelim. Bunu indirmek için parametrenize şunu yazmanız yeterli olacaktır;

Kod:
git clone www.github.com/rasgeleprogramindirmelinki

Karakule52

Yeni üye
24 Ağu 2017
15
0
Ordu
S.a kardeşim kolay gelsin linki alıyorum karşı tarafa whatsapdan atıyorum tıklıyor fakat açılan sayfada yanıltıcı siteye girmek üzeresiniz diyor ve güvenlik için geri atıyor güvenlik duvarını nasıl aşacağız

Scoodle

Yeni üye
3 Mar 2019
14
0
Ustam logo fln ekleseydin az daha geliştiren çok güzel olur ellerine sağlık

Rumexus

Kıdemli Üye
26 Ocak 2016
2,157
323
Güzel konu olmuş hesap çalmıyorum fakat hesap ele geçirmek isteyenler için güzel bir sistem olmuş.

Bugs Bunny

Uzman üye
29 Tem 2016
1,488
35
MSFVenom
oIyopQ

https://imgyukle.com/i/oIyopQ

Tinyurl Hata vermiş ancak, Üstündeki Serveo'yu kullanabilirsiniz ve programdan çıkış yapmayın ctrl c yapıp

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.