Spotify Abonelik Ücretlerine Zam Geliyor!

S_w_o_R_d

Basın&Medya Ekibi
17 Eki 2020
1,756
35
Neptün
Spotify Abonelik Ücretlerine Zam Geliyor!

Popüler müzik dinleme platformun Spotify'ın bilindiği üzere bazı ücretli abonelik paketleri bulunmakta. Bununla birlikte yakın zamanda söz konusu platformun aldığı karara göre Spotify aile paketine zam gelicek. İlk önce Amerika Birleşik Devletleri'ne gelecek söz konusu bu zam, sonrasında ise tüm dünyada uygulanacak.

Yc7mIZQC.jpeg


Amerika Birleşik Devletleri'nde bir dolarlık bir artış yaşanacağı görülürken, İngiltere'de ise bu rakamın iki euro olacağı görülüyor. Ancak şuanlık Türkiye için bir rakam verilmiş değil.


sr8twr.jpg


Aynı zamanda söz konusu bu zamların sadece aile paketine etki etmeyeceğini söylemekte fayda var.

Peki siz söz konusu bu zam hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce ülkemizde ne kadar zam olucak? Yorumlarınızı konunun altına bekliyorum.

QkfGBD.png


 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.