Spotify Arkadaşlarınıza Göre Müzik Öneri Yapacak !

'DarkNight

Üye
8 Haz 2022
214
203
Spotify, Arkadaşlarınızın Dinlediklerine Göre Müzik Önerisi Yapacak Çalma Listesini Yayınladı.

Günümüzde en çok kullanılan müzik platformu Spotify, yeni müzik keşfetmek isteyenlere yardımcı olacak bir yeniliğe daha sahip. Platform, arkadaşlarınızla oluşturduğunuz ortak çalma listelerine göre yeni müzikleri listeleyen bir "Friend Mix" çalma listesi yayınlar.

Yeni çalma listesinden yararlanmak isteyen kullanıcılar, önce arkadaşlarıyla bir Blend çalma listesi oluşturmalıdır. Üç arkadaşınızla bir Blend çalma listesi oluşturduktan sonra Spotify size Friends Mix'i sunmaya başlar. Liste, arkadaşlarınızla oluşturduğunuz listelere benzer ve uygun müzikleri içerecektir.

Blend Listesi Nasıl Oluşturulur?

Adım #1: ‘Ara’ bölümüne ‘Blend’ Yazınız ve il çıkan sonuca tıklayınız.
Adım #2: ‘Blend Oluştur’ Butonuna basınız.
Adım #3: ‘Davet et’ Butonuna tıklayarak listeye arkadaşlarınızı davet edebilirsiniz.

Blend listesi, sizin ve arkadaşlarınızın ne dinlediğine göre günlük olarak güncellenir. Oluşturduğunuz Karışım listelerini Size Özel bölümünde veya Kitaplık sekmesinin Oynatma Listeleri bölümünde görüntüleyebilirsiniz. Aynı listeye daha fazla arkadaş eklemek için sayfadaki "+" simgesine tıklayabilirsiniz. Bu listeye en fazla olarak 10 kişiyi davet edebilirsiniz. Üç arkadaşınızla bir mix listesi oluşturduktan sonra Made For You bölümünden sizin için oluşturulan arkadaş karışımına erişebilirsiniz.

Blwe

Uzman üye
17 Şub 2021
1,585
1,645
Green/Moderasyon
Spotify, Arkadaşlarınızın Dinlediklerine Göre Müzik Önerisi Yapacak Çalma Listesini Yayınladı.

Günümüzde en çok kullanılan müzik platformu Spotify, yeni müzik keşfetmek isteyenlere yardımcı olacak bir yeniliğe daha sahip. Platform, arkadaşlarınızla oluşturduğunuz ortak çalma listelerine göre yeni müzikleri listeleyen bir "Friend Mix" çalma listesi yayınlar.

Yeni çalma listesinden yararlanmak isteyen kullanıcılar, önce arkadaşlarıyla bir Blend çalma listesi oluşturmalıdır. Üç arkadaşınızla bir Blend çalma listesi oluşturduktan sonra Spotify size Friends Mix'i sunmaya başlar. Liste, arkadaşlarınızla oluşturduğunuz listelere benzer ve uygun müzikleri içerecektir.

Blend Listesi Nasıl Oluşturulur?

Adım #1: ‘Ara’ bölümüne ‘Blend’ Yazınız ve il çıkan sonuca tıklayınız.
Adım #2: ‘Blend Oluştur’ Butonuna basınız.
Adım #3: ‘Davet et’ Butonuna tıklayarak listeye arkadaşlarınızı davet edebilirsiniz.

Blend listesi, sizin ve arkadaşlarınızın ne dinlediğine göre günlük olarak güncellenir. Oluşturduğunuz Karışım listelerini Size Özel bölümünde veya Kitaplık sekmesinin Oynatma Listeleri bölümünde görüntüleyebilirsiniz. Aynı listeye daha fazla arkadaş eklemek için sayfadaki "+" simgesine tıklayabilirsiniz. Bu listeye en fazla olarak 10 kişiyi davet edebilirsiniz. Üç arkadaşınızla bir mix listesi oluşturduktan sonra Made For You bölümünden sizin için oluşturulan arkadaş karışımına erişebilirsiniz.
Elinize sağlık :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.