SpyNote v2.4.1 (Android RAT) En yeni sürüm sorunsuz .!!!

geccsaa2

Katılımcı Üye
3 Tem 2016
874
0
56acae8e5d69421fbc52d1ee32cc4476.png

SpyNote v2.4.1 (Android RAT)

Spy Note harika özelliklere sahip ücretsiz bir Android RAT'tır. Diğer Android RAT'lara benzer ancak daha fazla seçenek ve daha sağlam bir kararlılığı vardır.

Özellikler:
- Kök erişime gerek yok
- Başka herhangi bir APP ile SpyNote APK sunucusunu kısıtlayın
-APK ve güncelleme sunucusunu kur
Dosyaları cihazdan bilgisayara kopyalama
- Cihazdaki tüm mesajı görüntüle
-Alıcada yapılan görüşmeleri dinlemek için dinleyin
-Görüntüleri görüntüle
Cihaz mikrofonundan canlı dinleyin veya ses kaydedin
- Cihaz konumunu göster
-Builder
ve dahası
Daha fazla yardım için benimle iletişime geçin.
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=jsz-5lPA0ps&t=81s[/ame]

[COLOR="Red

Only RevenGe

Katılımcı Üye
11 Ağu 2015
310
0
Kural değil zaten bende tam bilmiyorum normalde bu tür şeyler paylaşanlar online bi yetkiliyle konuşup konuyu onaylatması lazım güvenli olduğuna dair.

geccsaa2

Katılımcı Üye
3 Tem 2016
874
0
Kural değil zaten bende tam bilmiyorum normalde bu tür şeyler paylaşanlar online bi yetkiliyle konuşup konuyu onaylatması lazım güvenli olduğuna dair.

güvenmiyorsanız sanal sunucuda deneyebilirsiniz ben denedim çalışıyor sorunsuz bence çok güzel bu zamana kadar böyle sorunsuz rat gelmedi

KARTALBEY09

Katılımcı Üye
21 Şub 2008
403
0
DERİNLERDE..
56acae8e5d69421fbc52d1ee32cc4476.png

SpyNote v2.4.1 (Android RAT)

Spy Note harika özelliklere sahip ücretsiz bir Android RAT'tır. Diğer Android RAT'lara benzer ancak daha fazla seçenek ve daha sağlam bir kararlılığı vardır.

Özellikler:
- Kök erişime gerek yok
- Başka herhangi bir APP ile SpyNote APK sunucusunu kısıtlayın
-APK ve güncelleme sunucusunu kur
Dosyaları cihazdan bilgisayara kopyalama
- Cihazdaki tüm mesajı görüntüle
-Alıcada yapılan görüşmeleri dinlemek için dinleyin
-Görüntüleri görüntüle
Cihaz mikrofonundan canlı dinleyin veya ses kaydedin
- Cihaz konumunu göster
-Builder
ve dahası
Daha fazla yardım için benimle iletişime geçin.
https://www.youtube.com/watch?v=jsz-5lPA0ps&t=81s

İNDİR

Hangi Android Versionda Denediniz ?

10 Ara 2009
244
0
arkadaşlar stabil değil bu rat arada buga giriyo telefonda çalışsa bile bağlantı gelmiyo telefonu kapatıp açana kadar telefonda bilgisayar değil sonuçta çok nadir kapatıp açıyolar sıkıntı yani zaten bu ratın en güncel sürümü paralı keşke düzgün bi android rat çıksa cracklansa...

geccsaa2

Katılımcı Üye
3 Tem 2016
874
0
arkadaşlar stabil değil bu rat arada buga giriyo telefonda çalışsa bile bağlantı gelmiyo telefonu kapatıp açana kadar telefonda bilgisayar değil sonuçta çok nadir kapatıp açıyolar sıkıntı yani zaten bu ratın en güncel sürümü paralı keşke düzgün bi android rat çıksa cracklansa...

keşke ya

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.