Spyware Sledgehammer güvenlik açıklarını kapatır.

T-GeNeRaLs

Kadim Üye
21 Ağu 2007
5,184
51
İstanbul
Spyware Sledgehammer güvenlik açıklarını kapatmak üzere piyasaya çıkan güçlü ve ücretsiz bir zararlı yazılım tarama ve silme programıdır. İçerisinde kullanıcının sistemini rahat ve güvenli bir şekilde kullanması için gerekli olan birçok özelliği barındırmaktadır. Ev ve ofis kullanıcılarının bulundurması gereken bir yazılım olma özelliği göstermektedir. Nedeni ise Ücretsiz ve boyutunun Küçük olmasıdır.

Spyware Sledgehammer yazılımının başlıca ve önemli birkaç özelliği;

Spyware , Trojan , Truva atı vs .gibi zararlı yazılımları anında ve etkili bir şekilde yok eder.
Teknolojik açıdan geliştirimiş özellikleri ile çok ayrıntılı ve hızlı taramalar yapabilir.
Maxımum özelliklere sahip olmasına rağmen kullanımı çok basittir.
Çok ayrıntılı bir raporlama sistemine sahiptir. En son güncellemeyi ve taramayı size bildirir.
%100 etkili ve tamamen ücretsizdir.
TAMindir tarafından hazırlanan Türkçe özellik ve kullanım işlevleri hakkında yararlı bilgiler için Görüntü resmi 1-2-3 e bakabilirsiniz.


download : https://tik.lat/3BG2Q
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.