SPYWAREfighter 4.1.85

High Hacker

Uzman üye
25 Ağu 2011
1,540
0
İzmit
SPYWAREfighter programı sisteminizi tarayarak Spyware ve Malware zararlılarını bularak bilgisayarınızdan kaldıran küçük boyutlu bir programdır.
Özellikleri:

Tam sistem tarama, çabuk sistem tarama ve özel sistem tarama özelliği
Karantina özelliği
Otomatik güncelleme
Güvenlik seviyesi ayarı
Proxy ayarları
Tarama sonrası yapılacak işlemi önceden belirleme (Sil, Yedek Oluştur vb.)
Tarama için zaman ayarlaması
Türkçe hariç dil desteği
Detaylı rapor tutma
Kullanıcı dostu arayüz
Programla ilgili e-posta ve telefon desteği
En az sistem gereksinimleri: 128 MB Ram ve 15 MB boş disk alanı

Not: Program 30 günlük deneme sürümüdür. Bu sürenin sonunda kısıtlama olmadan kullanmak isterseniz programı $29.00 ödeyerek satın alabilirsiniz.

SPYWAREfighter indir - hizli ve güvenli - inndir.com

44387.jpg
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.