ßaba...

CyberBlade

Katılımcı Üye
6 Tem 2006
962
15
İstanbul
..kaç defa gittim geldim telefonun başına bilmiyorum..
bi türlü cesaret edemedim sana telefon etmeye..halbuki bayram sabahıydı.küslük olmazdı ..olmamalıydı..
bi de (BABAM)dın ya sonuçta..her ne olursa olsun silinmiyor ya bu gerçekk..ama yapamadım işte bi telefon bile açamadım sana...bana onca yaşattıklarından sora olmazdıı..olmadı!
oysa ne çok ihtiyacım wardı sesini duymaya. sana sarılmaya...babacım

keşke yıllar önceki gibi kutlayablseydik bu bayramı da...elini öpseydimm..şımarıklık yapsaydımm sana..kucağından inmeseydimm.. sarılsaydım doya doya boynuna...
ama olmuyo..ne kadar istesemde affedemiyorum senii...
böle olması ikimiz içinde en iyisii sanırım..
bölece üzmüyosun eskisi gibi..acıtmıosun artık canımı...

ya da ne blimm..
en azından artıkk dua etmiyorumm allah'a
ne olur akşam olmasın bu gün

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

BIR BAYRAMI DAHA ALKOLIK BABASINDAN AYRI ANNESIYLE GECIREN CANIM ARKADASIMIN GUNCESINDEN..

HABERSIZ YAZDIM BURAYA AMA PAYLASMAK ISTEDIM COK GUZEL YAZMIS... INSALLAH KIZMAZ...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.