ßalıkesir..!! Tesisatta Türkiye İkincisi Peugeot 206 || Tesisat YıkıLıyor Cadence ||

Sanalhaydut35½

Kıdemli Üye
28 Tem 2007
4,942
37
kArŞıyaKa
ßalıkesir..!! Tesisatta Türkiye İkincisi Peugeot 206 || Tesisat YıkıLıyor Cadence ||
.


Motor Modifiyeleri
Motor Bloğu : silindir kapagı taslama
Hava Filtresi : kn
Eksantrik : drag
Chip Tuning : hks

Süspansiyon ve Yürüyen Aksam Modifiyeleri
Yaylar : koni
Jantlar : 18 momo

İç ve Dış Mekan Modifiyeleri
Pedallar : momo
Koltuklar : ORJİNAL DERİ KAPLAMA
Direksiyon : momo
Göstergeler : ANOLAG RENNKLİ JSV DEVİR SAAATİ
Vites Topuzu : momo
Body Kit : AC TUNİNG
Farlar ve Stoplar : ANGEL AY FAR LEDLİ STOP

Ses ve Görüntü Sistemleri
Subwoofer : cadence 5000
Teyp, CD/VCD/Mp3 Çalıcı : jvc
Anfi : cadence

Güvenlik Sistemleri
Güvenlik ve Alarm Sistemleri : merkezi kilit alarm
Araç 2006 Ekim Ayı Tr.Tuning Dergisine Çıkmış Bir Araçtır Ve Şuan Detaylı Fotoğrafları Tuninppeugeot Adresin Mevcuttur, Sanroof, Fk' Nın Siyah Zeminli Zenon Kit' Li 5000 Cal. Ön Farlar Angel Eyes, Siyah Zeminli Ledli Stoplar, Sebring Egzos, İthal Koni Amortisörler, Fk' Nın 3, 5 Luk Spor Helezon Yayları, Dimmo Body Kit, Ön Ve Arka Logo İptali, İthal Kosai Krom 17 Jant, Yeni Takılmış Yüksek Performans İnceyanak Lastik, K&N Hava Filtresi, Momo Vites Topuzu Ve Vites Çerçevesi, Yine Momo Paspas Ve Pedal Takımı, Krom Kapı Eşikleri Jvs' Nin Vsd-Cd Çalar, L000 Watt Woofer Ve Anfi, 360 Watt Alpina Hoparlörler, Kapılarda Alpina Mid Takımı, Fazla Söze Gerek Yok Araç Kendini Gösteriyor..
2elw8jr.jpg


2cwlms2.jpg


549b2v.jpg


20h0jr5.jpg


wol_error.gif
Resim otomatik olarak küçültüldü. Buraya tıklayarak resmi orjinal boyutlarında görüntüleyebilirsiniz. Resmin orjinal boyutu 800x600.
35lz08y.jpg


2yv5ues.jpg


2ih8288.jpg


29lfbth.jpg
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.