ßunları söyletecek bir kadın bulmak...

efe_alican57

Yeni üye
4 Eyl 2007
2
0
selam arkadaşlar eğer bir kızı seviyorsanız önce tanımaya çalışın ve asla onsuz yapamicağnızı söylemeyin

d€viL

Üye
18 Ağu 2007
140
0
bu defirde nerde öLe bir hatun Yha..bu defrin hatunlarının hepsi oynak civciv:)..bu LafLarını söLİticek deilde (çünkü çhoq zor :)..) şÖle oturmasını KaLKmasını Nerde nasıL dafranıcagını fLn biLen..0rTaMıNa göre ayak uyduran 1 hatun buLsak o biiLe yEter..:)..(ama y0q...öle birşey..:)..)zaten ben köyden hatun aLcam:)..saf temiz olsun istiom:D.
ya sana ölesi gelmemiş valla ama istisnalar vardır unutma...

aldogan

Yeni üye
12 Eyl 2007
1
0
ole bi kadın vardır allah kime gönderecegını bılır ya huysuzun bırıne gonderır kadını ımtıhan eder ya da yada ona hakettıgını verır ıkı dunyada mutlu eder herkes hakkını er veya geç alır

232324

Üye
26 Haz 2007
67
1
var öle kızlar ama böyle biraz tanımadan fln olmuyo ama gerçekten var asık oldum glb öle illa köyden almak fln gerekmiyo !!! ama tabi bulabilip arayı yapabilene

bitscan

Katılımcı Üye
21 Ağu 2007
571
3
TURAN
bu devirde bırakın o lafları söyletecek hatunu söylemeyi düşündürecek hatun o kadar az ki.şahsen ben bu güne kadar hiç rastlamadım

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.