ßunları söyletecek bir kadın bulmak...

CyberBlade

Katılımcı Üye
6 Tem 2006
962
15
İstanbul
Teşekkürler* Sevdiğim kadın olduğun için;

- İlk buluşmamızdan sonra telefonlarıma cevap verdiğin için teşekkürler.

- Tadı bir ömür boyu sürecek olan o ilk opücük için teşekkürler.
- Büroma* birlikte mükemmel bir hayat vaad eden aşk şiirleri faksladığın için teşekkürler.
- İlişkimize önyargılı düşünceler ya da bir kurallar kitabı ile başlamadığın için teşekkürler.
- Her gece uyumadan önce sadece "İyi geceler" dilemek amacıyla aradığın için teşekkürler.
- Yanımda kendini* seni makyajsiz görmeme izin verecek kadar rahat hissettiğin için teşekkürler.
- Annemlerde kaldığımız gün* gecenin bir yarısı koklaşmak niyetiyle odama süzüldüğün için teşekkürler.
- Yakalanmadığın için teşekkürler.
- Fırlattığım aşk tanrısı okunun tam hizasında durduğun için teşekkürler.

- Saçımdan eksilen her yeni tele benimle birlikte yas tuttuğun için teşekkürler.

- Yastığım olduğun için teşekkürler.

- Şimdiye kadar nikah masasına oturan gelinlerin en güzeli olduğun için teşekkürler.

- Ailemi* oğullarını kaybetmeyip bir kız kazandıklarına ikna ettiğin için teşekkürler.
- Bana doğumgünü veya yıl dönümü gibi özel günlerin gelmek üzere olduklarını hatırlattığın için teşekkürler.
- Fazla kilolarımdan şikayet ettiğim zaman bana "Artık sevmek için daha çok şeyim var" dediğin için teşekkürler.
- Benim bir numaralı hayranım olduğun için teşekkürler.
- Dünya uzerindeki en iyi arkadaşım olduğun için teşekkürler.
- Beni benden çok sevdiğin için teşekkürler
- Bana bütün bu duyguları yaşattığın için teşekkürler.

sanallord

Üye
5 Eyl 2006
234
2
01
Şimdiye kadar nikah masasına oturan gelinlerin en güzeli olduğun için teşekkürler

erkekte olabılır*ama hoş böyle bı kabında olsa bana zor denk duser :)

sLayEr

Özel Üye
2 Ara 2006
781
5
İstanbul
bu defirde nerde öLe bir hatun Yha..bu defrin hatunlarının hepsi oynak civciv:)..bu LafLarını söLİticek deilde (çünkü çhoq zor :)..) şÖle oturmasını KaLKmasını Nerde nasıL dafranıcagını fLn biLen..0rTaMıNa göre ayak uyduran 1 hatun buLsak o biiLe yEter..:)..(ama y0q...öle birşey..:)..)zaten ben köyden hatun aLcam:)..saf temiz olsun istiom:D.

sanallord

Üye
5 Eyl 2006
234
2
01
saler benım aklımı okumusun be bende koyden alacam.burdakı kızlar adama it gıbı davranıyor.bulsam bu sözler nekı söylıceklerımın yanında ama yok nerde. ıcımıze atıyoruz anca:(

testiskosi

Üye
26 Ara 2006
235
0
Bu olayı erkekler şöyle kızlar böyle diye ayırmayı doğru bulmuyorum.Sonuçta karşılıklı gerçekleşiyor bunlar.Kişilerin karakterine görede değişebilir.Genelleme yapmak yanlış.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.