StarSat SR-4090HD EXTREME uydu alıcısının LED göstergesinde "book" yazıyor

rufiqcavadov

Katılımcı Üye
21 Eyl 2019
630
100
Merhaba. Tam olarak şifreli bir şekilde artık buraya yazamadığıma göre o karakteri bu şekilde "book" şekilde çevirebildim. LED göstergede tam olarak "book" yazıyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim şimdilik?

Next Kanky Uydu Alıcısı alana kadar ailem dizi seyr etmek istiyor. Uydu alıcısının LED göstergesinde bir problem mi var? Fakat düne kadar bir şekilde hall etmiştim izliyorduk sorunsuz ama nedense bu gün hiç düzelmedi.
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.