Steam Ücretsiz Insurgency Süre Bitmeden Alınız.

MRDizzy

Katılımcı Üye
17 May 2018
857
2
Beyler merhaba bugün size 48 saat boyunca ücretsiz olan Insurgency oyununu sunuyorum şimdi hesabınıza ekleyin ve sonsuza kadar saklayın.

LDRXZo.jpg

qvNajR.jpg

Yazılı Anlatım

Bulabileceğiniz en gerçekçi ve en kaliteli fps oyunu.

Patates bilgisayarınızla bile oynayabilirsiniz.

"Anlatılacak fazla birşey yok CoD, BF gibi oyunlara kıyasla daha gerçekçi ve daha alışılmadık tarzdan. (Alışılmadıktan kastım burada 1 mermiye bile öldüğünüz olabiliyor, C4, EYP* gibi bombalar ağırlıklarından dolayı çok uzağa fırlatılamıyor ve çok güçlü bir şekilde patlıyor vs.)

Oyunu kazanmak meydan muharebesi kazanmaktan daha zor. Hardcore fps severler için indirim zamanı kaçırılmayacak bir oyun. Steam hesabınızda hala İnsurgency yoksa oyun zevkinize tüküreyim. Oyunun tek sıkıntısı silah kıtlığı ve bullet drop olmaması 1 2 mermiye ölüyorsunuz bu yüzden taktiksel oynamalısınız.
(ALINTI)"

Sistem gereksinimleri :

MİNİMUM
Processor: Intel® Core™ 2 Duo E6600 or AMD Phenom™ X3 8750 processor or better
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Video card must be 512 MB or more and should be a DirectX 9-compatible with support for Pixel Shader 3.0
Hard Drive: 10 GB HD space
DirectX: 9.0c

RECOMMENDED
Memory: 8 GB RAM
Graphics: Video card 2048 MB or more
Hard Drive: 10 GB HD space on a SSD

STEAM LİNK 48 GEÇMEDEN ALIN :

https://store.steampowered.com/app/222880/Insurgency/

Bir teşekkürü eksik görmeyin iyi forumlar.​

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.