Stig's Sky Calendar (Off-Line / Çevrimdışı)

sLayEr

Özel Üye
2 Ara 2006
781
5
İstanbul
29745.jpg
sp.gif


Stig's Sky Calendar programının çevrimdışı sürümü. Bu program ile gökyüzü ile ilgili incelemeler yapabilirsiniz. Bir yerin meridyen, paralel, zaman gibi değerlerini girerek o yer ve gökyüzü ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz. Bu programı innDirdiğinizde sadece sonuçlar için internete bağlanacaksınız. Ayrıca çevrimdışı sürümü, sitedeki bölümden daha fazla özellik ve detay içeriyor.
Çok önemli not:
Program Pentium 4 ile çalışan sistemlerde sorun
çıkarıyor. Aradaki uyumsuzluk problemini çözmek için;Programı yükleyin Programın kurulu olduğu dizine girin (Değiştirilmezse C:\Program Files\skycalendar)Bin klasörünün içindeki symcjit.dll dosyasını silin.Bu şekilde programın çalıştığını göreceksiniz.
DOWNLOAD
aLıntıdır​
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.