Subdomain lerde Custom error pages çalışmıyor

THT Bot

Yaşayan Forum Efsanesi
12 Eyl 2007
21,836
28
HELM Panelli hostta ki host sahibi ben değilim.404 error sayfası /404.asp olarak tanımlı. WWROOT içindeki 404.asp.X.COM/OLMAYAN-SAYFA.html 404.asp ye gidiyor fakat oluşturduğum subdomaindeki (SUB.X.COM domaini SUB klasörünü root olarak alıyor) SUB.X.COM/OLMAYAN-SAYFA.html 404.asp ye çıkmıyor. Hatta SUB klasörüne 404.asp yi atsamda orayıda görmüyor. Yani subdomain için HELMde 404.asp tanımlayamıyormuyuz ı Yada 404 error sayfası olarak C:INETPUB\.... seklinde mi giricem ama onun da sonuc verecegini sanmıyorum.SUB SUB1 SUB2 gibi tüm subdomainlerde SEO için 404.asp kullanıyorum. Godaddyde çalışıyordu (subdomaindeki sayfada / tanımlaması Root a çıkıyordu) ama sorun yasadıgım için bu yere geçtim burda da HELM panelli ve halledemedim(sub içindeki sayfada / tanımlaması root a değil sub klasörüne işaret ediyor).Nasıl çözebilirim bu sorunu.

Devamını okumak için tıklayın-Turkhackteam.org/net...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.