Suda yüzen kadın yapalım Photoshop

KerimDesign

Katılımcı Üye
17 May 2018
283
48
Ofis
[ame="https://www.youtube.com/watch?v=4KdFTUgRYjs"]https://www.youtube.com/watch?v=4KdFTUgRYjs[/ame]

'Leo

Uzman üye
17 May 2018
1,357
4
Basit ve alışılmış bir tasarım yinede eğitim videosunu çekmen belki yeni başlayanlar için yardımcı olabilir

Kadının sol yüzü sarı ışıkla ile aydınlanmış ama sol taraftan beyaz ışık vuruyor bu bir eksik orayı beyazımsı yapman gerekirdi

ayrıca kadını ışığı göre modellendirmen gerekirdi

daha iyisini yapabilirsin.

Eline sağlık

KerimDesign

Katılımcı Üye
17 May 2018
283
48
Ofis
Ellerine Saglık Hocam
teşekkür ederim

Basit ve alışılmış bir tasarım yinede eğitim videosunu çekmen belki yeni başlayanlar için yardımcı olabilir

Kadının sol yüzü sarı ışıkla ile aydınlanmış ama sol taraftan beyaz ışık vuruyor bu bir eksik orayı beyazımsı yapman gerekirdi

ayrıca kadını ışığı göre modellendirmen gerekirdi

daha iyisini yapabilirsin.

Eline sağlık
dediğin gibi code basit ve alışılmış bir tasarım photoshop bilmeyen ve yeni başlayanlar için pek detaya giremedim

teşekkür ederim

teşekkür ederim

Ellerine Sağlık keroo
teşekkür ederim :)
Eline emeğine sağlık
teşekkür ederim :)

Codx

Katılımcı Üye
30 Tem 2017
309
1
Tasarım gerçekten kod yazmaktan daha zor geliyor gözüme, tansiyonum düşüyor başım dönüyor beceremiyorum. O yüzden tasarım yapabilenlere saygım sonsuz Elinize sağlık hocam. :D

thebeard

Art Director
15 Mar 2018
3,502
1,034
Tasarım gerçekten kod yazmaktan daha zor geliyor gözüme, tansiyonum düşüyor başım dönüyor beceremiyorum. O yüzden tasarım yapabilenlere saygım sonsuz Elinize sağlık hocam. :D

Aslında o kadar basit ki, bir tasarım için 10 dakika uğraşmıyorum bile. Materyal bulması uzun sürüyor sadece. Aynı şekilde Kerim de 2 dakika uğraşmış, o efektleri de 1 dakikdan sayarsak 3 dakika, materyal bulması artı fikir de 3 dakika desen. 10 dakika yapmıyor anlayacağın. Tasarım yapmak çok basit iş. Öğrenip, uygulamasını bilene tabii.

Emeğine sağlık.

KerimDesign

Katılımcı Üye
17 May 2018
283
48
Ofis
Ellerinize Sağlık, Suda Yüzen Adam Yapabilirmisiniz.
Eyvallah.
Konularımda var ama nasıl yapıldığını sorarsan aynı teknik ile yapabilirsin fotoğrafa göre ufak ayarlarla oynaman yeterli olacaktır.

Eyvallah.
Valla bende bir iki kere kod yazma girişimim olmuştu elim klavyede bekliyorum birşey yazamıyorum.

Aslında o kadar basit ki, bir tasarım için 10 dakika uğraşmıyorum bile. Materyal bulması uzun sürüyor sadece. Aynı şekilde Kerim de 2 dakika uğraşmış, o efektleri de 1 dakikdan sayarsak 3 dakika, materyal bulması artı fikir de 3 dakika desen. 10 dakika yapmıyor anlayacağın. Tasarım yapmak çok basit iş. Öğrenip, uygulamasını bilene tabii.

Emeğine sağlık.
Eyvallah

Eline sağlık hocam
Eyvallah.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.