Süper Güçleri Kullanmak

'Börteçine

Kıdemli Moderatör
25 Şub 2016
6,479
47


Süper Güçleri Kullanmak


Maç sırasında süper güçlerinizi kullanmak için, arayüzün sağ üst köşesinde yer alan düğmeye basabilirsiniz. Açılan menüden kullanmak istediğiniz gücün üzerine tıkladığınızda, onu aktive etmiş olacaksınız. Bunun sonucunu anında göreceksiniz, yani gerçekten de topu tam kalenize girmek üzereyken havada dondurabilir ve gol yemekten kurtulabilirsiniz.


Mac6.pngPeki, süper güçler ne zaman kullanılmalı? Yukarıda verdiğimiz açıklamalardan da anlaşılabileceği üzere, bazıları saldırı, bazıları da savunma amaçlı kullanılıyor. Eğer Kafa Topu 2’yi günde birkaç dakikalığına değil de ciddi olarak oynuyorsanız ve lig fikstüründe yükselmeyi hedefliyorsanız, onları mümkün olduğunca kullanmamanızı tavsiye ediyoruz. Sanılanın aksine, süper güçler bir maçı kazanmak için zorunlu değil. Rakibiniz onları kullanıyor olsa bile, yeterince yetenekliyseniz hiçbir güç kullanmadan da maçları kazanabilirsiniz. Süper güçleri ligin üst sıralarında yer alan ve artık profesyonel düzeyde oynayan oyunculara karşı yaptığınız maçlarda kullanmak üzere saklayın.

Her şeyden önce, amatör ligden çıkmadan hiçbir süper güç kullanmamaya gayret edin. Bu sayede hem tasarruf eder, hem de yeteneklerinizi geliştirmiş olursunuz. Unutmayın ki her biri 5’er adetlik paketler halinde satılıyor ve yenilerini satın almak epey maliyetli olabiliyor. Bu nedenle, süper güçleri üst düzey maçlar için saklamak en doğrusu. Ancak sadece eğlenmek amacıyla oynuyor ve herhangi bir ligi hedeflemiyorsanız, elbette dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz.Ligler.png
Süper güç kullanmadan oynadığınız maçlarda daima savunmaya ağırlık verin. Topu düz bir çizgide karşıya doğru atmanızı sağlayan düğmeyi hemen hiç kullanmamanızda fayda var. Daima yukarı doğru şut çekin ve topa kafayla vurun. Bu tür ataklara karşı savunma yapmak çok daha zordur. Kalenizin önünden mümkün olduğunca ayrılmayın ve sahanın ortasında değil, kendi kalenizin önünde oynayın. Hatta maça başladığınız konumdan hiç ayrılmayarak ve sadece kafa vuruşları kullanarak pek çok maçı kazanabildiğinize şahit olacaksınız. Bırakın rakibiniz ileri geri hareket etmek için kendini zorlasın ve yorulsun. Sizin hareket etmeniz gerekmiyor: Sadece doğru anda zıplayarak hem savunma yapabilir ve hem de gol atabilirsiniz.

Kafa Topu 2 süper güçleri hakkında bilmeniz gereken her şey bunlar. Artık bol bol pratik yapıp yeni güçlerin kilidini açabilir ve fikstürde yükselmeye devam edebilirsiniz. Bir takıma katıldığınızda, hedeflerinize daha kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabileceğinizi unutmayın. BlueStacks, eklediği klavye ve fare desteği sayesinde tepki verme sürenizi kısaltacak ve maçları kazanmayı daha da kolaylaştıracaktır: BlueStacks kullanmaya devam edin!Kaynak https://tik.lat/zzihO
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.