SÜper Lig Takip Programı...

KaRa_HiL@L

Katılımcı Üye
19 Şub 2006
448
13
VaTaN BeKÇiSi

Türkiye Süper Ligi 2006-2007 1.0 Ekran Görüntüsü

Üreticinin Açıklaması :
Türkiye Süper Ligi ve 2. Lig A Kategorisi için hazırlanmış, fikstür kayıt ve otomatik puan tablosu programı. 4 Büyükler için hazırlanmış özel bölüm, fikstür kayıt, takım ve sezon istatistikleri.
Puan durumunu genel, iç saha ve deplasman olarak gorebilir, takımları daha yakından takip edebilirsiniz. Programın sorunsuz olarak yuklenebilmesi için, .NET Framework'ün sisteminize kurulmuş olması gerekir.

Dili : Türkçe Eklenme Tarihi : 16 Temmuz 2006 Boyutu : 0,27MB Lisans : Demo Kısıtlamalar : Demo Versiyonda 3 Haftalık Fikstür İşletim Sistemi : Win 98/Win Me/Win XP/Win NT/Win 2000
link:::::::::


http://superfikstur.googlepages.com/SuperLig.zip
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.