Sürekli Charlarınızmı soyuluyor?

77yasar7741

Yeni üye
23 Ağu 2009
3
0
Öncelikle Merhaba !
Edenada 65 Lvl %80 +8 Shard +8 Dw +8 Chitin Set Rol Hr Ve İron Seti olan bir charım vardı
Fakat satmaya kadar verdim... Forumlarda paylaştım ve dün gece msn adresimi bir kişi ekledi ve charı satın almak istediğini söyledi, fiyatı konuştuk nasıl havale yapacağını konuştuk. Chara girmek istediğini ve sonradan benim şifremi değiştirmemi söyledi, bende yaptım chara girdi, 1 dk sonra Dc edip şifreyi değiştirdim.. Tamam dedi, char senin dedi.
Sonra charın bütün bilgilerinin benim üzerime olduğuna dair Ticket istedi, onun gönderdiği bir linkten değil, kendim Knight Online'nin web sitesine girdim, giriş yaptım, Destek bölümünden bilindiği gibi Soru sora tıkladım..
ID
PASS
Gizli Soru ve
Mail adresini yazdım.. benim düşüncem şu ki bana mail gelecek ve adam charın benim üzerime olduğunu anlıyacak..
Ve bana mail geldi Account Approtive gibi birşey.. ve sonradan charımın bütün bilgileri değişmiş.. Bunu yapan şahıs nasıl yapar, msn'den hiç bir şekilde birşey alıp vermedik. Sadece sohbetimizi ettik bu kadar.. Adminlerin yardımı için şimdiden Teşekkür ederim..
Charımı geri almak istiyorum :( Adminler size sığındım, yapacak başka birşeyim yok Lüten iletişime geçin

Son düzenleme:

kaos1622

Yeni üye
12 Eyl 2009
3
0
İyi Forumlar Arkadaşlar. 30.12.2010 Tarihinde Çarım Soyuldu . Hiç Bir İllegaL Program Kullanmama Rağmen Msn den Hiç Bir Dosya Almama Rağmen Soyulan Çarım. Nasıl Soydu Diye Sorarsanız.
Çarım Dc Yedi Ve Knight Online Klasörünün İçindeki Server Dosyasını değiştirerek Bnm Oyuna Girememi Sağladı Ve Çarıma Girdi Soydu :( İtemler Kitli Değilmiydi Diceksiniz Kitliydi . Ama Farkettiğim Şey Çarım Dc Yemeden Önce Fake Çarla Benden İtem Alıcaktı Anlaştık İtemi Açtm Bu İtemi Açma Sırasında Şifremi Gördüğünü Düşünüorm. Üstüne Fazla Durmadım Ama Format Atıp Bütün Bilgilerimi Değiştirdikten Sonra Pazar yaptım Ve Yine Soydular Yine Soydular. Halede Soyuolar.
Bilgisayarımda Hiç Bir Virüs Bulunmuyor. Formattan Sonra Kurdugum Programlarda BELLi BAşlı. Nasıl Soyulduğunu MeraK Ediorm. G1 Üyelik ile İlgili Pek Fazla Bilgim Yok. Ama Maili ve Mailin Şifresinide Deiştirdim Ve Mailime Gelen Şifre Deişikliğini Postasınıda Sildim.
Yorumlarınızı Bekliyorum. Umarım Kimsenin Başınıza Gelmez.

CeBaNeT

Üye
15 Ocak 2011
51
0
izmir
İyi Forumlar Arkadaşlar. 30.12.2010 Tarihinde Çarım Soyuldu . Hiç Bir İllegaL Program Kullanmama Rağmen Msn den Hiç Bir Dosya Almama Rağmen Soyulan Çarım. Nasıl Soydu Diye Sorarsanız.
Çarım Dc Yedi Ve Knight Online Klasörünün İçindeki Server Dosyasını değiştirerek Bnm Oyuna Girememi Sağladı Ve Çarıma Girdi Soydu :( İtemler Kitli Değilmiydi Diceksiniz Kitliydi . Ama Farkettiğim Şey Çarım Dc Yemeden Önce Fake Çarla Benden İtem Alıcaktı Anlaştık İtemi Açtm Bu İtemi Açma Sırasında Şifremi Gördüğünü Düşünüorm. Üstüne Fazla Durmadım Ama Format Atıp Bütün Bilgilerimi Değiştirdikten Sonra Pazar yaptım Ve Yine Soydular Yine Soydular. Halede Soyuolar.
Bilgisayarımda Hiç Bir Virüs Bulunmuyor. Formattan Sonra Kurdugum Programlarda BELLi BAşlı. Nasıl Soyulduğunu MeraK Ediorm. G1 Üyelik ile İlgili Pek Fazla Bilgim Yok. Ama Maili ve Mailin Şifresinide Deiştirdim Ve Mailime Gelen Şifre Deişikliğini Postasınıda Sildim.
Yorumlarınızı Bekliyorum. Umarım Kimsenin Başınıza Gelmez.

arkadaşım dc yemeden önce senin şifreni falan nasıl öğrencek o kısmı çok saçma ama benim tahminim charın daha önceden hacklenmiş item ların kilitli olduğu için bişey alamamış oyunda fake bi charla seni bulmuş we item ını alacaını solemiş parasını falan konuşmuşsunuz sen kilidi kaldırır kaldırmaz oda işini görmüş:I yapacağın tek şey gamerfirst ten ticket atmak olcak başka çağren yok eğer tüm item ların çalındıysa bunu kanıtlayabilirsen rahatlıkla geri alabilirsin ama +100tl değerinde bi item değilse salla uğraşma derim.

matador72

Katılımcı Üye
3 Eyl 2010
324
0
ARKADAŞLAR HEP BİRLİKTE SALDIRALIM KABUL EDİYORSANIZ TEŞŞEKKÜR BUTONU

MATADOR_HACKER:yaho1:yaho1:yaho1:diablo

DarkDesert

Kıdemli Üye
17 Eki 2011
2,043
1
TurkHackTeam
butun sorun tanınmadık bılınmedık yerlerden ındırıler hıle koxp benzerı programlar veya hırsızların uyguladıkları cesıtlı akıllıca sizi ters dusurecek dusuncelerıdır hıc kımseye guvenmeden dedıklerıne aldırmadan adam gıbı oynayn bısı olmaz :D arkadasımda trojen keylog hakkında bılgı vermıs hepsi yukarda anlatılmıs işte D

bruce+lee

Uzman üye
10 Mar 2010
1,688
0
Burası hacker yeri deilmi bende metin2 77 lwl çar çaldım burda hem hacklemeyi hemde hackten korunmayı öğreniyoruz 77yasar7741 denen arkadaş sana diyecek tek lafım var önüne gelen herkeze güvenme vede adam seni hacklememiş sen kendin vermişin şifreyi ortada hack yokki

Soilw0rk

Katılımcı Üye
29 Nis 2012
810
0
Bence Charlar İndiriler Koxpların İçindeki Keylogger larla Soyuluyor :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.