suse linux kulanmak istiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
20 Kas 2008
184
0
slm arkadaşlar suse linux kulanmak istiyorum ama kulanamıyorum kurulum yaptıktan sonra internet giremiyorum konsol girişide yapamıyorum name oluyor ama şifre olmuyor nasın iş anlamadım ya ag ayarlarını yapamıyorum yada sorun var sürümü 10 , 0 var ama kullanamıyorum yardım lütfen

balik_

Katılımcı Üye
12 Eyl 2007
357
2
evet önce bi pardus kullan.

1 türkçedir.
2 basit bi arayüzü vardır.
3 kurulumu ve kullanımı son derece kolaydır.
4 ve sayamadığımız kadar bir sürü olumlu yönü var.
5 eğer pardusu iyi öğrenirsen ve sana pardus (varsayalımki) yetmezse o zaman suse kurarsın. ilk adım kesinlikle pardus. suse biraz daha ileri seviye kullanıcılar içindir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.