Symantec Antivirus Corporate Edition v10.2.298 WinVista

devidoff

Katılımcı Üye
22 Ara 2006
458
15
Turquie


1169325052_pmgdcsf6ye4r8c2xq6un.jpg

Symantec, artan sanal suç tehditlerine karşı detaylı koruma sağlamak amacıyla kurumsal nitelikli raporlama kaynaklarına ve zenginleştirilmiş gerçek zamanlı spyware engelleyicisine sahip olan yeni Symantec Client Security 3.1 ve Symantec Antivirus Corporate Edition 10.1�i duyurdu. Symantec tarafından yayınlanan en yeni Internet Güvenlik Tehdit Raporunda en sık kullanılan 50 kötü niyetli kodun yüzde sekseninin finansal kazanç sağlamak üzere bilgiye erişim amaçlı olarak hazırlandığına dikkat çekilmiş ve bu tür tehditlerin artan hızı özellikle vurgulanmıştı.

Symantec yeni Symantec Client Security 3.1 ve Symantec Antivirus Corporate Edition 10.1 ile gelişen spyware tekniklerine karşı daha iyi koruma sağlamak üzere sürekli güncellenen tespit ve yok etme özelliklerini indirilebilir bir anti-spyware aygıtı ile sunuyor. Bu özellik sayesinde, masa üstü kullanıcıları tam güncelleme yapmaya gerek kalmadan yeni yazılıma sahip olabiliyorlar.
Kurumlar; bu çözümler ile, rootkitler, rastgele isim riskleri ve kendilerini sürekli yüklemeye çalışan ısrarlı riskler gibi giderek değişen ve karmaşıklaşan risklere karşı hemen korunmaya başlayabiliyorlar. Symantec Antivirus adware, spyware ve diğer malware�leri durdurarak güvenlik riski taşıyan bir yazılımın yüklenmesini proaktif olarak engelliyor. Bu da, bilgisayara erişimi amaçlayan sofistike saldırıları, elle yapılan temizlemelerin maliyetini azaltarak engelliyor.
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.