Symantec Endpoint Protection 11.0.780.1109

bLoOdLusT1912

Kadim Üye
1 Ağu 2007
5,470
41
8b92qeq.png



Her ölçekteki koruma, uç nokta güvenlik
Çoklu güvenlik teknolojilerini tek bir çözümde birleştiren ve tek bir konsoldan yönetim olanağı sağlayan Symantec Endpoint Security, her ölçekte kurumun güvenliğini güçlendirmeyi amaçlıyor.Symantec, iki yeni çözümü Symantec Endpoint Protection 11.0 ve “Hamlet” proje adıyla geliştirilen Symantec Network Access Control 11.0’ı pazara sunarken Güvenlik 2.0 vizyonunda kaydettiği önemli bir aşamayı da duyurdu. Symantec‘in yıllardır pazar lideri olan kurumsal antivirüs çözümünün en önemli güncellemesi olarak kabul edilebilen Symantec Endpoint Security çözümü, Symantec AntiVirüsü en gelişmiş saldırı önleme yöntemleriyle tek bir çözüm içinde birleştirerek malwarelere karşı diz üstü bilgisayarlar, masaüstü bilgisayarlar ve sunucularda şimdiye kadar benzeri görülmeyen düzeyde bir koruma sağlıyor.
Symantec Endpoint Security, kullanıcıları hem bugünün hem de yarının potansiyel tehditlerine karşı korumayı sağlamak amacıyla,uygulama davranışlarını ve ağ ilişkilerini otomatik olarak analiz eden proaktif teknolojiler içeriyor. Kullanıcılar böylelikle, kurulumu ve yönetimi kolay tek bir çözümle, entegre edilmiş antivirüs, antispyware, güvenlik duvarı, kullanıcı ve ağ tabanlı saldırı önleme çözümleri (IPS) ile uygulama ve cihaz kontrolünü kapsayan gelişmiş bir güvenlik setine sahip oluyorlar.

LİNK:
http://rapidshare.com/files/77332792...aXisa.exe.html

Not: Retail versiyondur. Gerekimsiz paket sürümü olduğundan crack-keygen istemez.
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.