System Explorer 3.6.0

Margu

Kıdemli Üye
26 Eki 2010
2,944
0
System-Explorer-xmlo-46480.jpg


System Explorer, Windows işletim sistemi hakkında oldukça ayrıntılı bilgiler veren bir sistem bilgilendirme yazılımıdır. Yazılım tamamen ücretsiz sunulmaktadır. Ayrıntılı bilgilendirme raporları alabileceğiniz ve grafiksel gösterimler ile sistem performansınızı görebileceğiniz yazılım kaldırılan yazılımlar, başlangıç uygulamaları, görev yöneticisi gibi en temel alanlar hakkında da bilgilendirmeler yapabiliyor.

Yazılımın Genel Özellikleri:
Görev yöneticisi, çalışan işlemler, modüller, başlangıç uygulamaları, İnternet Explorer eklentileri, kaldırılan yazılımlar, Windows işletim sistemi, hizmetler, sürücüler, bağlantılar ve son açılan dosyalar hakkında ayrıntılı bilgi verir.
Şüphelenilen dosyaları VirusTotal ve Jotti siteleri aracılığıyla kolayca denetler.
Çevrimiçi veritabanından yardım alarak dosyalar hakkında bilgi verebilir.
"Yeni Görev" alanına kendiliğinden arama ve kendiliğinden tamamlama özelliklerini ekler.
İşlemler geçmişini gösterebilmek için çalışan uygulamaları izler.
Sistem değişiklikleri hakkında bilgi verebilmek için sistemin o anki durumunu kaydetme.
Sistem kaynakları hakkında ayrıntılı bilgi verebilmek için grafiksel gösterim sunabilme.
Sistem hakkında raporlar ile ayrıntılı bilgi verebilme.
Çoklu dil ve eklenti desteği.
Güvenlik için dosya bilgileri hakkında çevrimiçi destek alma.


Download : System Explorer indir - hizli ve güvenli - inndir.com

 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.