Talk is cheap, show me the code.

v for vandet

Katılımcı Üye
26 Kas 2020
261
103
bin\debug\
there is spagetti code :tabicanim

#AndroSpy - Open Source C# Android RAT

one-liner yazma isteğimden dolayı kodlarım çok karışık gözüktü gözüme bir anda, ben de paylaşmak istedim :)

iayxwmm.PNG

bz2osnx.png

Son düzenleme:

MALLATYALI44

Katılımcı Üye
5 Eki 2019
311
141
there is spagetti code :tabicanim

#AndroSpy - Open Source C# Android RAT

one-liner yazma isteğimden dolayı kodlarım çok karışık gözüktü gözüme bir anda, ben de paylaşmak istedim :)

iayxwmm.PNG

bz2osnx.png
Beyim bu kodlamaları yapmak zor oluyormu bide ne kadar sürdü mesela bunu yapmak . Bende biraz ilgim var bu işlere .

v for vandet

Katılımcı Üye
26 Kas 2020
261
103
bin\debug\
Beyim bu kodlamaları yapmak zor oluyormu bide ne kadar sürdü mesela bunu yapmak . Bende biraz ilgim var bu işlere .
yiğidim proje geneli 1 seneye yakın sürdü, her türlü Ar-Ge, iyileştirmeler, testler dahil.
alıştınmı zor olmuyor ama işin en zor kısmı nedenini bir türlü bulamadığın bug'lar. Bir de öyle noktalar oluyor ki internette o konuya dair neredeyse bilgi yok ve çok araştırma yapmak-deneme yanılma yapmak zorunda kalıyorsun, bunun harici zor yanı yok diyebilirim. Gayrı herkes kodlama öğrenmeli.

AdaletinKILICI

Turan Ordusu
29 Eyl 2019
311
119
127.0.0.1
yiğidim proje geneli 1 seneye yakın sürdü, her türlü Ar-Ge, iyileştirmeler, testler dahil.
alıştınmı zor olmuyor ama işin en zor kısmı nedenini bir türlü bulamadığın bug'lar. Bir de öyle noktalar oluyor ki internette o konuya dair neredeyse bilgi yok ve çok araştırma yapmak-deneme yanılma yapmak zorunda kalıyorsun, bunun harici zor yanı yok diyebilirim. Gayrı herkes kodlama öğrenmeli.
Bug yazılımcının kamçısıdır :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.