Tamam Bitti

asi_kız

Uzman üye
17 Eyl 2006
1,482
28
İçim acıyor* geçer elbet* geçer de* anlamsız bir yer de* unuttuğumu sandığım
bir yer de * yeniden sızlar* ama varsın sızlasın* sızlamadı mı; kocaman
sevilmiyor ki... "

Ne yapacağını bilememek ne kadar kötü bir durum… Beyaz bir ışık arıyorsun bazen*
görüyorsun.. Siyahın yoğunluğu eritiyor ışığı yine kör oluyorsun..

Nerdesin sen şimdi kim bilir? Neler yapıyorsun? Özlüyor musun beni? Biliyormusun ben geceleri hep seninle konuşuyorum uzun uzun.. Seni Seviyorum diye haykırıyorum. Dünya umurumda değil. Takmıyorum* düşünmüyorum hiçbir şeyi..
Sadece seni* sadece seni düşünüyorum ve ağlıyorum!!! Sırf senin yanında
olamadığım için ağlıyorum..

Bırakıp gittiğin* tüm kapıları yüzüme kapadığın günden beri aylar geçti.. Aylar
geçti ama içimdeki sevgin hiç bitmedi... Beni sevmediğini* önemsemediğini
bilmeme rağmen büyüttüm sevgimi. Ama bu gece Vazgeçiyorum Senden.. Ben seninle
olmak* seni yaşamak istiyordum.. Tek isteğim buydu.. Ama izin vermedin.
Bilmiyorsun ki geç zamanlar vardır.. Ne yapsan affedilmeyecek* ne yapsan boş..

Bazen ne kadar genç olursanız olun yorgun ve yaşlı bakıyorsunuz ve tek bir söz
kalıyor geriye Vazgeçmek...! :/

Senden birşey beklemiyorum*Korkma* seni artık sevmiyorum!...

alıntı

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.