tanışalım kaynaşalım

donanma41

Yeni üye
30 Eki 2006
9
0
Merhabalar arkadaşlar yaklaşık 1 senedir bilgisayarım var ve bu bilgisayar işi bana sanki sonsuz bir boşluk gibi geliyor öğrenilecek o kadar şey varki...ben bu hack işine merak sardım fakat kimseye (kötüler hariç) zarar vermek için değil*bilgisi olan ve paylaşan arkadaşlara öncelikle çok teşekkür ederim*bu arada birde ricada bulunmak istiyorum bizim gibi tecrübe ve bilgisi eksik arkadaşların yanlış hatalı yönlendirilmemelerini arzu eder saygılarımı sunarım.:yo

ZoRRoKiN

Özel Üye
7 Ağu 2005
2,149
376
WORLD
kardes Hoşgeldin Burada Seni Kimse Hatali Yönlendirmez Merak Etme Burada Biz Aile Gibiyiz Aileler Her Zaman Bir Birini Sever Yeniden Hoşgeldin Aileye dogru Yerdesin

falconfort

Yeni üye
2 Kas 2006
41
0
istanbul
s.A valla bende yenı geldım ama 2 yıldır pc var bende hep arastrıyom hep arastırıyom bi şey bulamadım kardeş sonu gelmıyo tam buluyom adamlar ben bulana kadar onu engellemek için program yapıyolar anlamadım gitti bu işi:) neyse sende h.g

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.