tanışmak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bloodthirsty1

Yeni üye
16 Nis 2019
34
11
merhabalar herkeze iyi görevler aranızda yeniyim tanışmak isterim dostlarımla
Düşmanın ülkesi viran olacak, Türkiye büyüyüp Turan olacak!
Bayrak: Türkiye emojisi Apple üzerinde nasıl görünüyor.

Loux

Uzman üye
16 Ocak 2019
1,753
1,085
BL4CKGORE
Türk Hack Team'e hoşgeldiniz.Eğer soru postu açmak isterseniz Yardım Merkezine konu açabilirsiniz.Onun haricinde bir sorununuz olursa veya aklınıza takılan bir yer olursa yetkililere veya bana danışabilirsiniz.Tekrardan hoşgeldiniz :)

bloodthirsty1

Yeni üye
16 Nis 2019
34
11
Merhaba,
Teşekkürler, aramıza hoş geldin. Öncelikle kurallara dikkatlice bak ki forumda ki zamanın kalıcı olsun. Tekrardan hoş geldin. İyi çalışmalar dilerim.
teşekkürler :)

Türk Hack Team'e hoşgeldiniz.Eğer soru postu açmak isterseniz Yardım Merkezine konu açabilirsiniz.Onun haricinde bir sorununuz olursa veya aklınıza takılan bir yer olursa yetkililere veya bana danışabilirsiniz.Tekrardan hoşgeldiniz :)
herhangi bir grubunuz varmı eğitim verdiğiniz çalışmak istiyorum işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim :)

mezarc45

Yeni üye
26 Tem 2010
27
1
Bende 2010 üyesiyim ama bayadır girmiyordum. Bugün forumu özlediğimi fark ettim. Eskiden bilgiler edinirdim.. Sende hoş geldin :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.