Tanrı Var Mı ? (Siz ne Düşünüyorsunuz)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Maveraün Nehr

Katılımcı Üye
25 Haz 2021
973
1,850
41.303921, -81.901693
Hocam çok özel değilse bize de anlatırmısınız nasıl bir kerametti acaba.
Benim inancım var ama Allah'a, onun kullarının çıkarlarına yönelik sahte ve kulaktan dolma kerametlerine pek inancım yok sadece.
Tabi âlim şahıs herhangi bir mekana geldiğinde etrafta düğün vs. olmamasına rağmen davul çalma sesleri geldi kulağıma sonra yan odalardan tıkırtı ve takırtı sesleri geldi çıkıp baktığımda ortalarda kimse yoktu. Onu sürekli takip eden aynı renkte hayvanlar. Bu kadar

bywordlist

Üye
27 Ağu 2021
122
31
25
Tabi âlim şahıs herhangi bir mekana geldiğinde etrafta düğün vs. olmamasına rağmen davul çalma sesleri geldi kulağıma sonra yan odalardan tıkırtı ve takırtı sesleri geldi çıkıp baktığımda ortalarda kimse yoktu. Onu sürekli takip eden aynı renkte hayvanlar. Bu kadar
ilginç takip etseydin adamı :D

Pelacanus

Katılımcı Üye
28 Haz 2020
462
140
Peki şöyle sorayım eğer Tanrı varsa, Afrika'da çocuklar açlıktan susuzluktan ölüyor. Orada yok mu ?

ZeuF

Katılımcı Üye
20 Eyl 2015
398
26
Genel
Sesleri sen duymuşsun, hep aynı renkteki hayvanı da sen görmüşsün belki de alim sensindir ?
Belkide alimlikle de alakası yoktur gönül gözün açılmış olabilir.
Neyse saol cevap için kardeşim.

Ama iki arkadaşımızında gördüklerinin ve duydukarının bana göre kerametle alakası yok. Kerametin ne olduğunu biraz araştırmalarını tavsiye ederim.

Maveraün Nehr

Katılımcı Üye
25 Haz 2021
973
1,850
41.303921, -81.901693
Sesleri sen duymuşsun, hep aynı renkteki hayvanı da sen görmüşsün belki de alim sensindir ?

Ama iki arkadaşımızında gördüklerinin ve duydukarının bana göre kerametle alakası yok. Kerametin ne olduğunu biraz araştırmalarını tavsiye ederim.
Yanımdaki şahıslar(2 kişi)beni uyardı bu seslerden sakın korkma dediler yani aynı şeyleri onlarda yaşadı ve yaşamıştı. Ayrıca hayvan yaşamayan bir yerde aniden sürekli kahverengi kedi, kahverengi köpek çıkması...

bywordlist

Üye
27 Ağu 2021
122
31
25
Peki şöyle sorayım eğer Tanrı varsa, Afrika'da çocuklar açlıktan susuzluktan ölüyor. Orada yok mu ?
1-soruyu üstde yanıtladım
2-soruya gelirsek uzaya hiç gitmedim görmedim o yüzden yorumlayamam yani kesin birşey olarak sana bunu yorumlayamam benim bunu hakkal yakin bizzat yaşamam lazım ama şöyle
“Şüphe yok ki, Rabbimiz öyle bir Allah’tır ki, gökleri ve yeryüzünü altı günde yaratmıştır. Sonra da Arş’a hakim olmuştur. Geceyi durmadan takip eden gündüze, geçenin örtüsünü örter. Güneş, Ay, yıldızlar O’nun fermanına tabidir. İyi bil ki, yaratmak da, buyurmak da O’nundur. Alemlerin Rabbi Allah’ın şanı ne kadar yüksektir.”
BURDAN CIKARILANNN HERŞEYİN BİR NİZAMA ÖLÇÜYE GÖRE YARATILMASIDIR

NEFES ALAMAMA SORUNU İSE Yani biz yerden yükseldikçe solunum yapmamız zorlaşır ve hava tabakasının yoğunluğu azalır Uzayda hava olmadığı için canlılar uzayda nefes alamaz

bywordlist

Üye
27 Ağu 2021
122
31
25

kişiden kişiye göre değişir ilk defa böyle b irşey geldigi için başıma keramet olara k gördm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.